Kiek kainuoja poilsis Nidoje?

Poilsio kaina aktuali visiems keliautojams ir atostogautojams. Net ir nusprendus vos kelias dienas paatostogauti Lietuvoje dažniausiai yra numatomas biudžetas – kiek pinigų tikimasi išleisti. Nidoje, kaip ir bet kuriame kitame kurorte, nakvynės kainos priklauso nuo sezono. Tačiau taip pat kainą lemia ir apgyvendinimo vietos komforto lygis, lokacija, siūlomi patogumai (internetas, virtuvės ir higienos reikmenys ir pan.). Dar nustatant kainą atsižvelgiama ir į savaitės dieną – ar tai darbo dienos, ar savaitgalis. Pasidomėjome, kiek poilsis Nidoje kainuoja visais metų laikais ir savo atradimais dalijamės su jumis.

Poilsis Nidoje | Apgyvendinimas Nidoje

Poilsis Nidoje vasarą

Šiuo metų laiku, kai atostogauja didžioji dauguma žmonių, nuomos Nidoje kainos yra didžiausios. Tačiau atkreipti dėmesį reikėtų ne tik į kainas, bet ir į apgyvendinimo įstaigų užimtumą. Paprastai šiltuoju metų laiku Nidoje nuoma užsakoma iš anksto. Vienų poilsio namų „Nidos gaiva“ įkūrėjas Ričardas Petrikauskas sako, kad nuomos Nidoje pasiūla nėra itin didelė, nes pats miestelis gana mažas, tačiau paklausa vasaros metu išauga labai stipriai. „Geriausia, kai apgyvendinimu pasirūpinama iš anksto, nes tuomet galima ir kambarius geresnius gauti, ir kainą mažesnę.“, – patarė R. Petrikauskas.

Vasarą Nidoje viena para (darbo dieną) dviem žmonėms kainuoja nuo 60 eurų, o savaitgalį – nuo 100 eurų. Tačiau apgyvendinimas gali kainuoti ir daugiau, kainos gali siekti ir 300 eurų už parą, ypač kai norima prabangos ir rezervacija atliekama paskutinę minutę.

Poilsis Nidoje žiemą

Žiema – tai metas, kai sumažėja ne tik poilsiautojų srautai, bet ir nuomos Nidoje pasiūla. Kai kurios apgyvendinimo įstaigos tiesiog nepritaikytos teikti paslaugas šaltuoju metų laiku. Tai, ką pavyko rasti – kainuoja įvairiai. Dvivietis kambarys parai kainuoja nuo 30 eurų, tačiau galima rasti ir žymiai brangesnių variantų. Vidutinė paros kaina Nidoje žiemą – apie 50 eurų už dvivietį kambarį.

Nors Nida žiemą stipriai ištuštėja, šurmulys nurimsta, bet puikiai pailsėti čia gali tie, kurie mėgsta ramybę. Veiklų Nidoje žiemą nėra daug, bet užsiėmimų rasti galima: veikia kai kurie muziejai, organizuojami renginiai, vietinių gyventojų rengiami užsiėmimai (joga, piešimas, fotografavimas ir kt.).

Poilsis Nidoje pavasarį

Pavasarį, kai atgimsta gamta, atgimsta ir keliautojų noras vėl lankyti įvairias vietas, susipažinti su įvairiais kraštais. Todėl ir Nida šiuo metų laiku pradeda sulaukti pirmųjų svečių. Pavasarį Nidoje būna labai gražu ir nuomos kainos dar nėra didelės. Dvivietis kambarys parai kainuoja nuo 40 eurų, o vidutinė kaina svyruoja tarp 60-70 eurų už parą dviviečiame kambaryje.

Poilsis Nidoje rudenį

Rudenį poilsį renkasi tie, kurie nenori, kad vasara baigtųsi ir savo atostogas dar svajoja pratęsti. Dvivietį kambarį parai Nidoje (nesvarbu ar tai darbo diena, ar savaitgalis) galima rasti vos nuo 40 eurų. Keliautojai, norintys maksimalaus komforto ir keliantys daug sąlygų apgyvendinimo įstaigai, gali rinktis ir prabangesnius variantus, pavyzdžiui, viešbutį su SPA, kuriame para gali kainuoti apie 200 eurų, arba privatų namą, kurio paros kaina siekia iki 400 eurų.

Poilsio namai „Nidos gaiva“: kas įeina į kainą?

Plačiau nusprendėme paanalizuoti itin gerai svečių vertinamą nakvynės Nidoje vietą – poilsio namus „Nidos gaiva“. Patrauklios kainos nulemia, kad lankytojai čia mėgsta apsigyventi visais metų laikais. „Kainos mūsų poilsio namuose priklauso nuo sezono. Birželio mėnesį viena naktis dviviečiame kambaryje kainuoja 65 eurus, o apartamentuose (iki 5 asmenų) – 100 eurų. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais dviviečių kambarių kaina siekia 85 eurus, o apartamentų – 160 eurų už naktį. Norintys sutaupyti gali Nidą aplankyti ne sezono metu, tuomet kainos mūsų poilsio namuose už parą dviviečiame kambaryje kainuoja 55 eurus, o apartamentai – 85 eurus.“, – savo valdomų poilsio namų kainas pristatė R. Petrikauskas. Tiesa, švenčių metu (Joninių, Žolinių, Naujųjų metų ir kt.) šiuose poilsio namuose nuomos kainos irgi varijuoja.

Pasirinkę poilsio namus „Nidos gaiva“, galėsite jaustis kaip namuose. Čia iki smulkmenų pasirūpinta viskuo. Kambariuose rasite visas būtiniausias priemones ir reikmenis, taip pat nemokamą internetą, privačią automobilių stovėjimo aikštelę. Šie poilsio namai vieni iš nedaugelio, kurie svetingai priima svečius su jų augintiniais.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: