Lietuvos naujienosSveikata

Kiek masažuotojui svarbus stalas?

Ar masažo stalai nešiojami? Pasiūla plati, nešiojamų stalų pasirinkimas tikrai neprastas. Paklausa irgi nemaža. Kodėl? Todėl, kad specialistai, įvertinę šitokios įrangos pliusus, nusprendžia pirkti.

Kaip krepšininkui kamuolys…

Antraštėje pateiktas klausimas, kiek masažuotojui svarbus stalas. Nereikia vynioti žodžių į vatą. Atsakymas čia pat: masažo stalų svarba didžiulė. Kaip mechanikui raktas, kaip lenktynininkui šalmas, kaip baldininkui fanera, kaip krepšininkui kamuolys, taip masažo specialistai svarbu geras stalas. Beje, krepšininkams irgi praverčia masažas…

Suprantama, jog masažo stalai nešiojami ar nenešiojami turi įtakos darbo patogumui ir kokybei, bet tai nėra šimtaprocentinis veiksnys. Kodėl? Ogi todėl, kad pirmiausia – asmens profesionalumas. Jei vietoje mokymosi linkstama prie „varnų gaudymo“, vargu ar žmogus taps masažo guru. Ir jeigu vietoje gilinimosi į masažo subtilybes ištisai svajojama apie kokybišką stalą, kažin ar tas stalas padarys stebuklą…

Taigi, masažo stalas neabejotinai rūpi kiekvienam masažo amatu užsiimančiam žmogui, bet vien to per maža. Kaip krepšininkui nepakanka šauniai varytis kamuolį, taip ir masažuotojui būtini įgūdžiai, atsidavimas. TIK stalas dar nieko nereiškia.

Pirkinys savo ir pacientų gerovei

Akivaizdu, kad masažo stalai nešiojami gerokai palengvina kasdienybę. Netgi galima teigti, jog tai pirkinys tiek asmeninei, tiek pacientų gerovei. Juk klientui anaiptol nenusispjauti, ant ko reikės gulėti, o ir masažuotojas jaučia skirtumą, jei viskas kokybiška ar nekokybiška. Nors patogumas – gana subjektyvus ir prieštaringas dalykas, šiuo atveju sunku prieštarauti: patogumas masažo kabinete yra ne privalumas, o pirmose gretose esantis kriterijus. Kaip renkantis automobilį negalvojama, ar jame bus vairas, taip ir masažo kabinete privalu turėti masažo stalą. O nešiojamas stalas – labai tikslingas pirkinys.

Nešiojamo stalo reikšmė sunkiai išmatuojama, mat tai ir būtinybė, ir palengvinimas. Pastaroji sąvoka čia paminėta ne veltui. Pakanka įsivaizduoti kraustymosi į naujas patalpas procesą. Griozdiški daiktai reikalautų gausybės laiko ir pastangų, o štai stalas sulankstomas ir patogiai nešamas. Nauda dar labiau atskleidžiama kalbant apie masažą namų sąlygomis. Trumpai tariant, džiaugiasi ir masažo srityje dirbantys žmonės, ir jų klientai.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button