Laisvalaikis - Mada - 2021-05-21

Kiek porų batų reikia moteriai?

Batai – labai svarbi garderobo dalis tiek vyrams, tiek moterims. Tačiau moterys savo batų spintelėje dažniausiai turi daugiau porų batų, nei vyrai. O ir batų parduotuvėje, pastebėsite, dažniau moterų avalynės skyrius yra didesnis nei vyrų. Dažnai kalbama ir apie moterų silpnybę batams. Tad kiek gi iš tiesų batų moteriai reikia ir kokius batus būtinai reikėtų turėti?

Namų avalynė

Kalbant apie batus, labai dažnai pirmiausia imame galvoti apie batus, kurie skirti avėjimui lauke. Tačiau ne retai avalynę avime ir namuose. Todėl pirmoji aptarimo verta avalynė moterims – tai šlepetės. Namuose dažnai moterys dėvi šlepetes. Jos gali būti tiek lengvos medžiaginės, tiek primenančios šiltus batelius. Ir, žinoma, dažnas pasirinkimas – minkštos šlepetės su kailiuku. Tai moterų ypač mėgstamas pasirinkimas įvairiais metų laikais. O jeigu dar šlepetės yra rožinės, violetinės ar kitos daili spalvos, joms atsispirti gali reta moteris.

Aukštakulnių pamiršti nevalia

Kalbant apie batus, kuriuos reikėtų turėti kiekvienai moteriai, didelį dėmesį reikia skirti aukštakulniams. Kiekvienos moters batų spintelėje turėtų būti skirta vietos aukštakulniams. Ir ne vienai jų porai. Kalbame ne tik apie klasikinius aukštakulnius batelius, kuriuos, beje, privalu turėti kiekvienai moteriai. Tačiau ir kitokio tipo batus ant pakulnės.

Pavyzdžiui, aukštakulnius batus mėgstančios moterys nepraleidžia progos juos avėti ne tik šiltuoju metų laiku. Todėl rudenį ir žiemą tokie populiarūs aukštakulniai su aulu ar netgi pašiltinti aukštakulniai batai su kailiu. Juk žiemą taip pat norisi atrodyti nepriekaištingai ir moteriškai.

Laisvalaikio avalynė moterims

Dar vienas svarbus avalynės tipas – tai batai, kuriuos avime laisvalaikiu. Moterų batų spintoje tokių batų taip pat turėtų būti. Populiariausias daugelio moterų pasirinkimas – sportiniai bateliai. Sportbačiai užima didelę dalį įvairių avalynės parduotuvių asortimento. Tam, kad kiekviena moteris galėtų pasirinkti jai labiausiai patinkančius sportbačius, gamintojai siūlo vis naujus variantus Pavyzdžiui, vienoms patinka sportbačiai su raišteliais, kitoms be jokių užsegimų, raištelių ar užtrauktukų.

Sportbačiai vertinami ne tik vyrų, bet ir moterų todėl, jog tai labai universali avalynė. Ji yra patogi ir lengva, todėl puikiai tinka sportuoti ir avėti paprastomis dienomis. Kai kurie sportbačiai gali būti avimi netgi ir šaltuoju metų laiku. Tad tai labai universalus avalynės pasirinkimas. Nenuostabu, kad dažnai moterų spintoje rasite ne vieną sportbačių porą.

Moterų sportbačiai dažnai gaminami įvairių modelių ir įvairiausių spalvinimų. Galima rinktis tiek šviesius, tiek tamsius, tiek spalvotus sportbačius. Stilius taip pat įvairus. Vienoms labiau patinka sportbačiai žemu padu, o kitos mielai renkasi ryškius sportbačius ant platformos.

Tad akivaizdu, jog vieno atsakymo, kiek porų batų turėtų pakakti moteriai, lyg ir nėra. Kiekviena moteris renkasi avalynę pagal savo gyvenimo būdą ir poreikius. Tačiau akivaizdu, kad moterų batų arsenalas – labai platus ir įvairus. O tai padeda moterims visuomet atrodyti nepriekaištingai, kurti savo individualų stilių ir skleisti moterišką žavesį.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: