Lietuvos naujienos - Verslas - 2019-11-21

Kiek svarbus yra miegamojo lovos rėmas?

Miegas ne tik leidžia pailsėti ir taip pasiruošti sekančiai dienai, bet ir gerina fizinę, psichologinę savijautą, stiprina imunitetą. Ar žinojote, kad žmogus per savo gyvenimą vidutiniškai 33 metus praleidžia lovoje? Taip, tuo tikrai sunku patikėti, tačiau tai parodo, kokia svarbi yra miego kokybė ir, pagaliau, lova. Svarbiausias yra čiužinys, o miegamojo lovos rėmas tiesiog laiko jį aukščiau nuo žemės. Taigi, kiek svarbus yra miegamojo lovos rėmas ir į ką reikia atsižvelgti jį perkant?

Atsakingas už jūsų saugumo jausmą lovoje

Ar teko girdėti apie kambario „feng šui“? Tai yra kambario baldų išdėstymas taip, kad jame jaustumėtės kuo geriau ir patogiau. Pavyzdžiui, pagal „feng šui“, miegamojo lovos negali būti statomos po langu, nes ta vieta nesuteikia saugumo jausmo ir yra per daug atvira. Jeigu lovą vis tiek reikia statyti po langu – tada pasirūpinkite, kad lovos rėmas turėtų didelį ir tvirtą atlošą. Tai užtikrins, kad lovoje jaustumėtės jaukiai ir saugiai.

Labai svarbus yra aukštis

Lovoje per visą gyvenimą praleisdami 33 metus, iš jos išlipame į įlipame daugybę kartų, todėl kaip patogu tai padaryti – labai svarbu.

Žemos lovos puikiai dera su minimalistiniu miegamojo dizainu – jos atrodo moderniai ir kambariui suteikia didesnės erdvės jausmą. Tuo tarpu, aukštos lovos buvo labai populiarios prieš šimtmetį ir vis dar atrodo labai klasiškai ir prabangiai. Negana to, miegoti aukštoje lovoje gerokai jaukiau nei žemoje. Vis dėlto, retas lovos pirkėjas atsižvelgia į jos aukštį kaip į komforto detalę. T.y., lova turi būti tokio aukščio, kad atsisėdus į ją, jūsų keliai būtų tame pačiame lygyje su klubais.

Kaip išsirinkti miegamojo lovos rėmą?

Lovos rėmas turi būti tvirtas ir būtinai turėti aukštą ir tvirtą atlošą prie galvos. Lovos aukštis, kaip jau minėjome, turi būti patogus sėdėjimui, tačiau nepamirškite, kad ant rėmo dėsite ir čiužinį, todėl patogi sėdėsena turi būt kartu su čiužiniu (dažniausiai patogiausias lovos aukštis yra apie 60 cm). Taigi, jus tikrai sudomins miegamojo lovos ir kiti Senukai.lt baldai, tiesiog apsilankykite internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt ir išsirinkite tinkamiausią lovą jau dabar!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: