Kiekvienam Bibliotekų metais gimusiam kūdikiui

2016-uosius, Bibliotekų metus, Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka pradeda iniciatyva LAIŠKAS TAU. Kiekvienam šiais metais Panevėžio gimdymo namuose gimusiam kūdikiui bus įteiktas G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos sveikinimo laiškas su skaitytojo bilietu. Sausio 1–6 dienomis tokiu laišku jau apdovanotas 21 naujagimis.

„Šie metai ypatingi tuo, kad Tu gimei, jie ypatingi dar ir tuo, kad yra Bibliotekų metai. Tad gimimo proga Biblioteka Tau dovanoja skaitytojo bilietą! Šia dovana gali pasinaudoti bet kuris Tavo šeimos narys. Tikrai turime knygučių apie tai, kaip Tau sveikam ir laimingam augti,“ sakoma direktorės Rimos Maselytės pasirašytame laiške.

Į iniciatyvą geranoriškai atsiliepė Respublikinės Panevėžio ligoninės Akušerijos ginekologijos klinika. Klinikos vedėjas gydytojas Albinas Ivonaitis, entuziastingai susidomėjęs šia iniciatyva, teigė: „Palaikau tokias akcijas, kurios prisideda prie jauno žmogaus, kokio tikisi visuomenė, formavimo. Ypatingai svarbu ugdyti apsišvietusį, šiuolaikišką, modernios visuomenės pilietį, kuris būtų ne tik technologijų, bet ir kultūros žmogus!“

Gimdymo namuose dovanų gautą simbolinį skaitytojo bilietą naujagimio artimieji bet kada galės išmainyti į tikrąjį. Pažymėjimas įdedamas į dėklą, sukurtą pagal dailininko Stasio Eidrigečiaus freskinį piešinį G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje.

Turiningų Bibliotekų metų!

 

Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: