Kino centras „Garsas“ keliasi į panevėžiečių namus

Kino centras „Garsas“ sveikina kino mylėtojus su atėjusiu pavasariu ir nuo kovo 5 d. atveria virtualias duris į kino pasaulį. Žiūrovai, neišeidami iš namų, turės puikią progą išsirinkti ir žiūrėti kino šedevrus tiesiai iš savo namų! Pirmoji peržiūra – nemokama!

Kino centras „Garsas“ specialiai savo mylimiems žiūrovams atrinko geriausius Europos ir pasaulyje pripažintus filmus, o svarbiausia, intelektualus kinas namuose – visiškai legaliai ir teisėtai. „Garso“ virtuali kino salė žiūrovui pasiūlys „Atmerk akis – kitoks kinas“ programos filmus, kino centro „Garsas“ platinamus bei kitus įvairių žanrų filmus. Tad net ir pats išrankiausias žiūrovas „Garso“ namų kine gali atrasti savo akims ir sielai artimą bei mylimą filmą.

Tęsdamas tradicijas, kino centras „Garsas“ kino rubriką „Atmerk akis – kitoks kinas“ perkelia ir į virtualią erdvę. Ši filmų programa žiūrovą ir toliau kvies iš arčiau susipažinti su nekomerciniu kinu, įvertinti kino meną, pajausti, išgyventi. Šiuo metu kino rubrikoje „Atmerk akis – kitoks kinas“ galima pamatyti Arūno Matelio prodiusuotą skandinavų filmą „Omarų sriuba“, režisieriaus Guillaume Brac komišką dramą „Visi ant denio“, kurios premjera įvyko Berlyno kino festivalyje, vienos garsiausių dokumentinio kino kūrėjų britės Kim Longinotto filmą „Medžiojant mafiją“, islandų režisieriaus Hlynuro Pálmasono stiprią dramą „Balta balta diena“, kurioje pagrindinį vaidmenį vaidinęs Ingvaras Sigurdssonas išrinktas Kanų „Kritikų savaitės“ ir Transilvanijos kino festivalio geriausiu aktoriumi bei dar daugelį kitų įvairaus žanro ir siužeto filmų.

Viena iš išskirtinių KINAS NAMUOSE platformos savybių – žiūrovai turės unikalią progą namuose žiūrėti kino centro „Garsas“ platinamus filmus. Tai tarsi kino perliukai – edukaciniai, pamokantys, šeimos filmai. Šiuo metu galima pamatyti režisieriaus Esa Illi dramą „Kitos merginos“, kurioje atskleidžiamos paauglių emocinės žaizdos, psichologiniai kompleksai, gebėjimas iš jų išsilaisvinti ir atsiverti pasauliui. Tačiau jau netrukus ši kino skiltis taip pat bus papildyta naujais filmais ir suteiks žiūrovui platesnę kino filmų pasirinkimo galimybę.

„Garso“ namų kino repertuaras bus periodiškai atnaujinamas, papildomas naujais filmais, kuriamos vis naujos kino programos, tad tiek mėgstantys nekomercinį kiną, klasiką bei mažieji kino mylėtojai nuo šiol galės saugiai, neišeidami iš namų praturtinti savo vakarus intelektualiu kinu.

Kinas namuose: https://www.garsas.lt/kinas-namuose/

Instrukcija kaip peržiūrėti filmus: https://www.garsas.lt/naujiena/instrukcija-kaip-perziureti-filmus-kinas-namuose-erdveje/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: