AktualijosKultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

Kino centras „Garsas“ kviečia prisijungti prie kūrybinės iniciatyvos „100 žodžių Lietuvai“

Šiemet minint 100-ąsias Lietuvos valstybingumo atkūrimo metines ir pasitinkant Vasario 16-ąją, kino centras „Garsas“, bendradarbiaudamas su savanoriais, užsienio šalyse esančiomis lietuvių bendruomenėmis, kviečia lietuvius jungtis prie iniciatyvos ,,100 žodžių Lietuvai“.

Kolektyvas, bendruomenė, klasė, šeima ar pavieniai asmenys kviečiami pasakyti 100 žodžių Lietuvai ir tai nufilmuoti mobiliuoju telefonu. Tai galite padaryti patys ar padedant kino centro „Garsas“ savanoriams. Juos pasikviesti galite paskambinę tel. +370 657 45216 (Inga)

Šie vaizdiniai palinkėjimai talpinami svetainėje ,,100zodziu.lt“. Paskleiskime šią akciją per socialinius tinklus, nutieskime vaizdo tiltą tarp mūsų ir užsienio šalyse gyvenančių lietuvių. Savo nufilmuotus vaizdus siųsti ir paštu: [email protected]

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.