Kino centre „Garsas“ vyks filmo „Sutemose“ kino seansas su kūrybine grupe

Gruodžio 5 d. 18 val. žiūrovus kviečiame į kino centrą „Garsas“ pamatyti naujausią režisieriaus Šarūno Barto filmą „Sutemose“ bei susitikti su filmo kūrybine grupe.

Filmas sukurtas remiantis Vinco Giedros romano „Sviesk, Dovydai, akmenį“ motyvais, pasakoja apie Lietuvą po Antrojo pasaulinio karo. Apie despotišką okupacinę santvarką ir lietuvių viltis kada nors vėl tapti laisvais. Tai vienos šeimos istorija partizaninio karo metais. Ūkininkų Pliaugų vienkiemyje gyvena ir 18-metis jų įsūnis Untė. Dieną ūkyje šeimininkauja stribai, o naktį pasirodo partizanai. Pliaugos juos šelpia, kuo gali, o Untė dirba „miško brolių“ ryšininku. Vieną dieną, pastebėjęs miestelyje gausėjančias sovietų pajėgas, vaikinukas nuskuba pranešti apie tai partizanams. Netolimose pelkėse įsitvirtinę vyrai įtaria išdavystę ir supranta, kad artėja lemiamas mūšis.

Istorinėje dramoje pagrindinį vaidmenį kūrė jaunosios kartos aktorius Marius Povilas Elijas Martynenko, tai pirmasis aktoriaus vaidmuo ilgo metro filme. Filme vaidina panevėžietė, Juozo Miltinio dramos teatro aktorė Vita Šiaučiūnaitė, kūrusi įsimintinus vaidmenis ir įvairiuose gerai žinomuose lietuvių kino filmuose. Su aktore galėsite susitikti gruodžio 5 dienos susitikime su kūrybine grupe. Bilietus į filmą galite įsigyti internetu: https://www.garsas.lt/filmas/susitikimas-su-kurybine-grupe-sutemose/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: