Kino gurmanų klubas „Veidrodžio ložė“ kviečia į dramatišką ir įtampos pilną prancūzų filmą „Kaubojai“

Ką daryti, kaip pasielgti, kai Tavo nepilnametė dukra, Tavo kūnas ir kraujas, nusprendžia atsisakyti Tavęs, šeimos, savo draugų, savo šalies, pagaliau savo religijos ir pabėga iš namų? Ar su tokiu praradimu įmanoma susitaikyti ir kas dėl to kaltas?

Neįtikėtina, kartu be galo skaudi ir diskutuoti priverčianti istorija, papasakota prancūzų režisieriaus Thomo Bidegain žiūrovus pakvies kovo 31 dieną 17:30 val. į kino centrą „Garsas“. Po filmo, prie karštos arbatos puodelio, vyks diskusija su moderatore prokurore Kristina Uliene.

Filmas „Kaubojai“ 2015 m. Kanų kino festivalyje pristatytas programoje „Dvi režisierių savaitės“, šiame festivalyje nominuotas „Auksinės kameros“ kategorijoje.

Apie filmą:
KAUBOJAI
Les Cowboys
Prancūzija, drama, 2015, 1:55, N-13
Režisierius: Thomas Bidegain
Vaidina: François Damiens, John C. Reilly, Mounir Margoum, Finnegan Oldfield, Agathe Dronne

Ji sekė paskui mylimąjį ir jo religiją. Jis tenorėjo susigrąžinti dukrą…

Atvykusi į kasmetinę miesto šventę Alano šeima trykšta džiaugsmu – kaubojiškai pasipuošusi ketveriukė laiminga būdama drauge. Bičiulių apsuptyje skamba dainos ir juokas, o dukrą Kelę kviesdamas šokio, Alanas jaučiasi neapsakomai laimingu. Tačiau šventės įkarštyje Kelė dingsta. Manę, jog tai tėra paaugliškas maištas, namiškiai randa raštelį, prašantį neieškoti jos – mergina pasirinkusi islamą ir naują gyvenimą, lydint mylimajam Achmedui. Tačiau užsispyręs Alanas nė neketina taikstytis su dukters užgaidomis ir leidžiasi ieškoti jos. Iš pradžių lengva atrodžiusi užduotis ima vesti per skirtingus kraštus ir žemynus, trukdama ne vienerius metus. Alanas pasiryžęs žūtbūt rasti dukrą. Net jei dėl to tektų paaukoti savo ir savo šeimos ramybę…

„Sausį filmavome šalia Pakistano sienos, žmonės patarė būti labai atsargiems, saugotis neramumų. O namie, Paryžiuje, tuo metu įvyko ataka prieš „Charlie Hebdo“… Smurtas ir agresija vėl išplito Prancūzijoje. Tai buvo nepaprastai emocingas laikas – sėdėjome prilipę prie radijų ir telefonų, buvome labai sukrėsti. Galėjome tik skleisti tiesą – kad viskas būtų geriau suprantama ir kiltų mažiau neapykantos. Tai viltingas troškimas, bet vienintelis dalykas, kurį mes, kaip filmų kūrėjai, galime – tai parodyti tą pasaulį“, – sako režisierius Thomasas Bidegainas.

Susitinkame šį ketvirtadienį Kino centre „Garsas“! Renginio kaina „Ištikimųjų“ kortelių turėtojams, moksleiviams, studentams, senjorams tik 1,75 EUR.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: