Kino pasakojimas „100 metų kartu“ kviečia į susitikimą kino centre „Garsas“

Kovo 22 d. 19 val. tęsiant festivalio „Kino pavasaris“ programą kino centre „Garsas“, kviečiame apsilankyti nuotaikingame lietuvių režisierės Editos Kabaraitės dokumentiniame filme „100 metų kartu“. Filmą publikai pristatys kūrybinės grupės narės: fotografė Monika Požerskytė ir filmo gamybos vadovė Justė Michailinaitė.

„100 metų kartu“ – tai Lietuvos šimtamečių, pirmųjų atkurtos Lietuvos piliečių, kino portretai. Herojų istorijos, jų veido raukšlėse ir akyse užrašyti pasakojimai, atsiveriančios ilgo gyvenimo patirtys, vis dar negyjančios žaizdos ir paslaptys atskleidžia, kaip Lietuvos valstybei svarbūs įvykiai paveikė jos žmonių likimus. „Filmas pavergia paprastumu. Jame nėra jokios pompastikos, egzaltuoto pasakojimo apie Lietuvos didvyrius. Filmo herojai – paprasti žmonės, gyvenantys šalia mūsų, žiūrintys į gyvenimą ir prisimenantys jį realistiškai, nepagranžintai.“ – teigia kino programos sudarytoja Santa Lingevičiūtė.

Pozityvumu ir nuoširdumu spinduliuojantis filmas bus rodomas tik kovo 22 d. 19 val. Nepraleiskite progos pamatyti Lietuvos 100-mečiui skirto filmo, iš pirmų lūpų pasakojančio prisiminimus apie anksčiausius nepriklausomybės metus Lietuvoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: