AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2018-12-01

Kitais metais Panevėžyje atsiras gyvūnų kapinės

Jau kitais metais Panevėžyje bus įrengtos gyvūnų kapinės, miesto savivaldybė ėmėsi spręsti šį klausimą iš esmės. Gyvūnus globojančių organizacijų vadovai džiaugiasi, kad pagaliau atsisveikinti su dažnai šeimos nariu laikomu, mylėtu augintiniu pagaliau bus galima deramai ir oriai.

Į Panevėžio miesto savivaldybės administraciją ne kartą yra kreipęsi panevėžiečiai su klausimu, kur būtų galima palaidoti savo augintinius. Nemažas miestas tokių, gyvūnų kapinaičių, lyg šiol neturi. Pasak beglobių gyvūnų organizacijos „Puma“ vadovės, tai aktualus ir labai spręstinas klausimas:

Tačiau jau kitais metais planuojama, kad gyvūnų kapinės atsiras. Šis klausimas pradėtas spręsti iš esmės ir, pasak savivaldybės specialistų, parengiamieji darbai jau atlikti:

Pasak vedėjo pavaduotojo, jau numatyti ir gyvūnų kapinių įrengimo darbai. Sklypą  esantį į Upytės pusę, netoli Alanto – Tilvyčių gatvių sankryžos, planuojama aptverti, įrengti automobilių stovėjimo aikštelę ir suskirstyti atitinkamo dydžio sklypais.

Gyvūnų kapinaičių preižiūrai bus paskirtas administratorius, o tvarką kas ir kaip galės laidoti jose savo mylėtą augintinį, nustatys miesto taryba. Kaip sako beglobių gyvūnų organizacijos „Puma“ vadovė, kapinaičių įrengimas – sveikintinas savivaldybės žingsnis, nes panevėžiečiai augintinius myli ir turi teisę su jais atsisveikinti deramai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: