Kitoks studijų baigiamasis projektas

Elektros inžinerijos profesinio bakalauro baigiamųjų projektų gynimo pradžia Panevėžio kolegijoje buvo neįprasta – į praktinio mokymo centro laboratoriją atėjo ne tik kvalifikavimo komisijos nariai (pirmininkas – Kęstutis Kišonas, UAB „Indastrus“ direktorius), bet ir UAB „Rifas“ gamybos direktorius Aivaras Mataitis bei techninio skyriaus vadovas Aurimas Strautnikas, Buvo pristatomi išties neįprasti baigiamieji darbai – elektros inžinerijos studijų krypties mokomieji stendai, pagaminti iš UAB „Rifas“ padovanotų detalių.

UAB „Rifas“ ir Panevėžio kolegija jau kelerius metus glaudžiai bendradarbiauja rengiant elektros inžinerijos srities specialistus. Bendrovės kolegijai padovanotų elektros įrangos detalių ir prietaisų, tinkamų naudoti mokymo procese, vertė siekia 50 tūkst. eurų. Kolegijos dėstytojai pasiūlė iš dovanotų detalių sukonstruoti mokomųjų stendų rinkinį ir parengė technines užduotis. Trys pirmieji stendai – elektros automatinio rezervo įjungimo, reaktyvios galios kompensavimo ir tinklo stimuliatoriaus ­ birželio 16 d. pristatyti kaip studentų Aurimo Rajecko, Augustino Kvedarausko, Igno Griciūno diplominių darbų rezultatas. Baigiamiesiems projektams vadovavo dėstytojai Donatas Pelenis ir Pranas Skomskis, darbus recenzavo UAB „Rifas“ techninio skyriaus vadovas Aurimas Strautnikas.

Ateinantį rugsėjį dabartiniai antrakursiai, konsultuojami kolegijos dėstytojų ir UAB „Rifas“ specialistų pradės gaminti kitus suplanuotus mokomuosius stendus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply