Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2019-11-29

„KK2 penktadienyje“ 13–metė Estela Stumbraitė prisipažins: „Planuoju atidaryti restoraną miesto centre“

Jau šį vakarą, 19.30, populiariojoje  LNK laidoje „KK2 penktadienis“ – jaunieji talentai, kurie nuo pat mažų dienų labai tiksliai žinojo savo kelią ir juo ėjo.  Jie sutaupė laiko ir labai anksti tapo čempionais, verslininkais ar scenos žvaigždėmis. Viena iš laidos herojų – verslininkės  Ingos Stumbrienės dukra  Estela Stumbraitė, kuri, būdama vos 13–os, svajoja atidaryti restoraną ir  jau dabar daro viską, kad tą tikslą įgyvendintų. Estela daug metų mokosi maisto gaminimo subtilybių, nuosavam restoranui taupo pinigus ir netgi jau tiksliai  žino, koks bus restorano pavadinimas.

„Gaminu kiek save prisimenu, todėl mano svajonė yra atidaryti restoraną. Savo restoraną aš planuoju atidaryti miesto centre, jisai būtų nedidelis, bet labai jaukus. Ir planuoju, jog būtų nedidelės porcijos, bet labai skanios, o ingredientai atvežti iš įvairiausių pasaulio kampelių“, – „KK2 penktadienio“ žiūrovams pasakos Estela ir čia pat,  LNK studijoje, pademonstruos savo kulinarinius talentus.  Asistuojant  laidos vedėjui T. Ališauskui,  Estela pagamins įspūdingą tortą „Rožė“.

„Savo restorane norėčiau būti šefė, gaminti skanų maistą, bet taip pat norėčiau būti ir verslininkė, kad galėčiau sėkmingai plėtoti savo restoranų verslą“, –pasakos Estela.

Kad vaikiškos svajonės virsta realybe „KK2 penktadienyje“ patvirtins jauniausiu Lietuvos šefu vadinamas Rokas Galvonas. Kadaise jis, lygiai kaip Estela, svajojo apie nuosavą virtuvę, o dabar, būdamas vos 20–ties, sėkmingai valdo net 3 restoranus. Roko sėkmės istorija – taip pat šio penktadienio vakaro „KK2 penktadienyje“.

Laidoje bus apstu ir kitų unikalius talentus turinčių vaikų, kurie savo gabumais stebina ne tik Lietuvą, bet ir pasaulį. Vienas jų – 8–metis Gabijus Beržinis, kuris yra ypatingai gabus matematikai ir be vargo sudeda, atima, dalina ir daugina skaičių sekas. Taip pat ir „Lietuvos balso“ nugalėtoja Milėja Stankevičiūtė, kuri prisipažins, kad sėkmė ją išmokė „pastovėti už save“.

„KK2 penktadienis“ – jau šį vakarą, 19.30, per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: