Laisvalaikis - Mada - 2021-03-15

Klaidos, kurias darome avėdami batus

Ne paslaptis, jog avalynė ženkliai prisideda prie bendro mūsų formuojamo įvaizdžio. Visgi, net ir tuomet, jei kruopščiai ją renkamės ir atsakingai deriname, rezultatai kartais gali būti ne tokie, kokių tikėjomės. Dėl to neretai yra kaltos klaidos, kurias avėdami batus yra linkę daryti daugelis iš mūsų – susipažinkite su populiariausiomis iš jų ir įsitikinkite, kad patys jų nekartojate.

Mėgstamiausi batai avimi kiekvieną dieną

Atradus patogią ir lengvai derinamą batų porą, su ja nesinori skirtis ištisas dienas. Visgi, toks įprotis gali turėti neigiamų pasekmių: visų pirma dėl to, jog kasdien vaikščiodami apkrausite tas pačias pėdos dalis. Be to, bato viduje besikaupianti drėgmė gali iškraipyti jų formą, tad jeigu neleisite jai atsistatyti, neilgai trukus avalynė bus nebe tokia patogi. Geriausia, jeigu batai galėtų pailsėti bent keletą dieną, o idealiu atveju reikėtų apsirūpinti visoms savaitės dienoms skirta avalyne. Taip išsaugosite komfortą ir kur kas rečiau susimąstysite apie pokyčius.

Visuomet pasirenkama juodos spalvos avalynė

Savaime suprantama, jog juodi batai yra universalūs ir labai lengvai derinami, todėl šį saugų sprendimą yra pamėgę daugelis iš mūsų. Visgi, jei bent kartais pasvajojate sukurti įdomesnį įvaizdį, kitų spalvų taip pat neturėtumėte atsisakyti – tuo labiau, kad prekyboje jų įvairovės šiuo metu tikrai netrūksta. Žinoma, nebūtina iš karto rinktis pačių ryškiausių atspalvių, tačiau jei Jūsų lentynas papildys rudi ar mėlyni batai, daug paprasčiau suformuosite gyvybingesnį stilių. Be to, jų derinimas tikrai nepareikalaus ypatingų pastangų – jei bent kartą ryšitės paeksperimentuoti, labai greitai tuo galėsite įsitikinti ir patys.

Pasirenkamos netinkamos kojinės

Kalbant apie šias garderobo detales, egzistuoja ne viena taisyklė, kurią reikėtų įsiminti. Pirmiausia, rinkdamiesi kojines, jas turėtumėte derinti ne prie avalynės, o prie kelnių – šiuo atveju kalbame apie klaidą, kuomet nusprendžiama suderinti tokios pačios spalvos kojines ir batus. Taip pat niekuomet nesuklysite, jeigu baltus modelius paliksite sportui ar laisvalaikiui – prie formalesnių rūbų ir batų daug labiau tiks tamsesni, juodi, giliai rudi ar tamsiai mėlyni atspalviai. Nepamirškite situacijų, kuomet kojinių iš viso reikėtų atsisakyti: jų jokiu būdu nereikėtų avėti su basutėmis, o dažnu atveju -ir su moteriškais laiveliais.

Sportiniai bateliai derinami su formalia apranga

Taip, toks pasirinkimas skamba pakankamai patogiai, tačiau daugeliu atvejų sportinių batelių nepriimtina avėti su kostiumu ar tuo labiau smokingu. Tokia avalynė netiks ir vestuvėms – ypač tuomet, jei jos yra Jūsų. Kalbant apie biuro įvaizdį, galimos įvairesnės variacijos: su labai formalia apranga tokios avalynės derinti nereikėtų, tačiau jei rūbai yra pakankamai kasdieniško stiliaus, o bateliai pernelyg neatkreipia dėmesio, toks derinys tikrai yra įmanomas. Įvairių stilių kedai internetu parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje – čia rasite ir ofisui tinkančių modelių.

Batai nederinami prie drabužių

Avalynę atsakingai reikia derinti ne tik prie formalesnės, bet ir prie kasdienės aprangos – tik taip pavyks sukurti vientisą stilių. Daugelis batų (ypač sportinio stiliaus) yra pakankamai ryškūs ir unikalūs, tad jeigu juos derinsite su tokiomis pačiomis garderobo detalėmis, tikėtina, jog subtiliai ir elegantiškai atrodyti nepavyks. Tačiau jeigu tokią avalynę derinsite su vienspalve, universalia apranga, Jūsų stilius bus nepriekaištingas. Galimas ir priešingas variantas: jeigu avalynė nėra išskirtinė, prie jos galite derinti įdomiau atrodančius rūbus. Platų moteriškų drabužių pasirinkimą rasite čia.

Avima avalynė, kuri yra mačiusi ir geresnių dienų

Viskas turi savo galiojimo laiką, tad ir avalynė šiuo atžvilgiu tikrai nėra išimtis. Kad ir kokie mėgstami ir vis dar patogūs būtų Jūsų vyriški ar moteriški batai, visuomet pakankamai kritiškai turėtumėte įvertinti jų išvaizdą. Kai kuriuos defektus gali pavykti užmaskuoti ar pataisyti, tačiau jei tokios galimybės nėra, verčiau paskirti šiek tiek laiko ir paieškoti naujų savo favoritų. Taip ne tik išsaugosite žavų įvaizdį, bet ir išvengsite netolimoje ateityje galimų pėdų skausmų ar kitų panašių problemų.

Nustoję kartoti šias klaidas, dar paprasčiau pasirinksite ir priderinsite avalynę, kuri pabrėš Jūsų įvaizdį ir užtikrins maksimalų komfortą. Tai padaryti tikrai nėra sudėtinga – labai greitai galėsite tuo įsitikinti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: