Klasikiniai vestuviniai žiedai – kas lemia jų kainas?

Kaip ir kiekviena detalė – nuo šventės vietos iki gėlių – žiedų pasirinkimas turi būti gerai apgalvotas, juk tai ne šiaip papuošalas, tai naujos santuokos simbolis, kuris jus lydės kiekvieną dieną. Šiame straipsnyje kas lemia klasikinių vestuvinių žiedų kainas ir į ką atkreipti dėmesį renkantis.

Kas lemia vestuvinių žiedų kainą?

Tikroji vestuvinio žiedo kaina priklausys nuo akmens ir medžiagos. Pavyzdžiui, dauguma klientų renkasi žiedus su deimantu. Tačiau, atsižvelgiant į naujausius tendencijų pokyčius, vis labiau populiarėja safyrai, smaragdai ir kiti akmenys.

Nėra universalios vestuvinių žiedų kainos. Be brangakmenių, žiedų kaina svyruos priklausomai nuo brangakmenių klasifikavimo, žiedo medžiagos bei svorio.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis vestuvinį žiedą?

Kiek turėtumėte išleisti vestuviniam žiedui, priklauso nuo kelių veiksnių, pvz., Pageidaujamo stiliaus ir vestuvių biudžeto. Pasirinkite žiedą, kurį noriai dėvėsite daugelį metų. Štai pagrindiniai 5 dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant vestuvinius žiedus.

  1. Žiedai, kurie papildo vienas kitą

Daugelis porų nori, kad jų žiedai būtų panašūs ir dizainai papildytų vienas kitą. Pavyzdžiui, jūs galite pasirinkti vienodas detales, ar maišytas metalų spalvas.

  1. Vestuviniai žiedai, atitinkantys sužadėtuvių žiedus

Kadangi sužadėtuvių žiedas paprastai išrenkamas pirmiausia, svarbu rasti vestuvinį žiedą, kuris atitiktų stilistiškai. Tai ne tik sukurs estetišką vaizdą, bet ir taps modernia ir skoninga stiliaus detale.

  1. Ilgaamžiškumas

Jūsų vestuvinis žiedas bus dėvimas kiekvieną dieną, todėl įsitikinkite, kad jis pagamintas ir tvarių ir kokybiškų medžiagų. Auksas ir platina yra populiarūs taurieji metalai vestuvių žiedams.

  1. Stilius

Tai, kaip jūsų žiedas atrodo dažniausiai, yra svarbiausias elementas. Jei mėgstate klasikinį stilių, galbūt rinksitės minimalistinio stiliaus žiedą. Jei norite kažko unikalaus, galite pasirinkti įmantresnio stiliaus žiedą, pavyzdžiui, dekoruotą spalvotais akmenimis. Vestuvinis žiedas simbolizuoja jūsų meilę ir atsidavimą vienas kitam. Jis taip pat demonstruoja jūsų asmeninį stilių.

  1. Jūsų bendras vestuvių biudžetas

Kiek išleisti vestuviniams žiedams priklauso nuo jūsų vestuvių biudžeto. Vienos kainos nėra. Vestuvinių žiedų kaina dažniausiai svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Įvairius vestuvinių žiedų pasiūlymus apžiūrėti galima patogiai internete, kur bus galima ne tik išsirinkti, bet ir įsigyti žiedus su įvairiomis akcijomis.

Aptarkite su savo sužadėtiniu  sumą,  kuri abiems yra priimtina.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: