Laisvalaikis - Pramogos - 2021-09-13

Klausimai, į kuriuos turėtumėte atsakyti ieškodami geriausios dovanos

Nors šventes daugiau ar mažiau mėgsta kiekvienas iš mūsų, ruošiantis joms, laukia dar viena neišvengiama užduotis – dovanų paieškos. Šis procesas ne vienam nesukelia nemažai streso: artimiausius žmones norisi pradžiuginti kuo įdomiau, tačiau bėgant metams, tai padaryti sekasi vis sunkiau. Visgi, jeigu užduosite sau žemiau pateiktus klausimus, su tokia užduotimi turėtumėte susitvarkyti pakankamai efektyviai.

Ką jie veikia laisvalaikiu?

Šiuo atveju kalbame ne tik apie būsimųjų dovanos gavėjų pomėgius, bet ir apie tai, kaip atrodo jų kasdienybė. Pavyzdžiui, jeigu bičiuliai labai mėgsta aktyviai pajudėti, tačiau dėl daugybės namų ruošos darbų ne visuomet suspėja tai padaryti, būtų tikslingiau jiems padovanoti buitį lengvinančius ar tam tikrus darbus už juos atliekančius įrenginius. Žinoma, jei savo hobiui jie gali skirti visą savo laiką, bus gerokai paprasčiau – tuomet užteks pagalvoti, kokia įranga ar papildomi reikmenys jiems padėtų į šią veiklą dar labiau įsitraukti.

Ko jiems trūksta labiau: laiko ar pinigų?

Nors kartais pasitaiko išimčių, tačiau dažniausiai žmones galima suskirstyti į dvi grupes – tuos, kuriems stinga laiko ir tuos, kuriems tenka gyventi nuo algos iki algos. Jei savo bičiulius galite priskirti atitinkamai grupei, pagal tai turėtumėte parinkti jiems labiausiai tinkančią dovaną. Stokojantiems laiko galite padovanoti ką nors, kas priverstų juos šiek tiek sustoti – tai gali būti namų SPA rinkinys ar netgi Jūsų gaminta vakarienė. Jei manote, kad sustabdyti nuolat skubančius bičiulius bus sunku, galite padovanoti jiems masažinius automobilio sėdynės užvalkalus, kurie leis ir pasilepinti, ir taupyti laiką.

Tuo tarpu tiems, kurie stokoja pinigų, geriausiai pasitarnaus dovanų kuponai. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad turėtumėte juos „nusiųsti“ į maisto parduotuvę – geriausia, jeigu parinksite tokį kuponą, kur jie turės plačią pasirinkimo įvairovę ir net neįtars, kad tokią dovaną parinkote dėl galimo pinigų stygiaus.

Kokie mėgstamiausi jų užkandžiai ir gėrimai?

Dovanos vyrams ir moterims gali būti ir valgomos – jei žinote, ką jie labiausiai mėgsta, tikrai nesuklysite padovanodami atitinkamus gėrimus ar užkandžius. Dar geriau, jei paskirsite laiko ir pasidomėsite, ar prekyboje neatsirado naujovių, kurios juos galėtų sužavėti. Galbūt yra galimybė atitinkamus produktus pasigaminti namuose patiems? Tuomet galite draugams padovanoti šiam tikslui skirtą įrangą.

Ką jie kalba apie būsimus pirkinius?

Kol vieni iš mūsų užsinorėję atitinkamo daikto iš karto jį nusiperka, kiti ganėtinai ilgai svarsto ir kalba apie būsimus pirkinius – pasisekė, jei Jūsų bičiuliai priklauso antrajai žmonių kategorijai. Tuomet Jums beliks tik atidžiai klausytis: galbūt draugė prasitars, kad ją seniai domina nauja nagų freza, o bičiulis svajos apie naują kompiuterinį žaidimą. Kad ir kokie būtų jų norai, tiksliai juos žinodami, svajones labai greitai galėsite paversti realybe.

Ar jie yra praktiški?

Praktiški žmonės kur kas labiau vertina kasdienybėje lengvai pritaikomas dovanas, tad jeigu taip galėtumėte apibūdinti savo draugus, būtent tokių pirkinių jiems ir reikėtų ieškoti – net ir tuomet, jei Jums tokie sprendimai atrodo nuobodūs. Tai gali būti kūno priežiūros priemonės, prieskonių rinkiniai ir kiti panašūs sprendimai, kuriems nereikės veltui dulkėti lentynose. Jei pritrūksite idėjų moterims, jų visuomet pasiūlys Pigu.lt el. parduotuvė – spauskite čia, jei norite apžiūrėti platų dovanų asortimentą.

Aukščiau pateikti klausimai padės labiau išsigryninti, kokia dovana iš tiesų pradžiugintų Jūsų artimuosius ir draugus. Svarbiausia, kad jos paieškoms paskirtumėte pakankamai laiko: tuomet tinkamus variantus galėsite parinkti be streso.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: