Klausytojų prašymu, pusbroliai Titas ir Benas pristato „Eurovizijos“ atrankoje atliktą kūrinį (video)

Muzikiniame projekte „X faktorius“ išgarsėjęs pusbrolių Tito Astaf ir Beno Povilonio duetas karantino metu nesustojo. Vaikinai ir toliau kuria ir įrašinėja daina, o šiandien, po daugybė klausytojų prašymų, pristato ir šių metu nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje atliktą kūrinį „No“. Vaikinai tikisi, kad ir toliau ši daina gyvens savo gyvenimą bei atras dar didesnį klausytojų ratą.

Pirmą kartą šiais metais nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje išbandę savo jėgas Titas ir Benas neabejotinai buvo šio konkurso atradimu. Vaikinai ne tik tapo vienais iš žiūrovų favoritais, bet ir pasiekė konkurso finalą.

Pasak talentingų pusbrolių, labai džiugu, kad kūrinys „No“ sulaukė tokio didelio klausytojų palaikymo.

„Nuo pat dalyvavimo „Eurovizijos“ atrankoje esame gerbėjų, draugų ir artimųjų kamantinėjami, nuolatos susilaukiame klausimo – kada gi išleisite eurovizinę dainą? Taip pat susilaukėme žinučių ir iš užsieniečių. Šie dalykai ir paskatino išleisti dainos studijinę versiją“, – pasakoja vaikinai.

Titas ir Benas atskleidė ir tai, ką jiems patiems reiškia kūrinys „No“ bei kokią žinutę neša ši daina.

„Ši daina iš tikrųjų yra apie santykius, kuriems tu atiduodi visą save, bet iš kito žmogaus tų pastangų nesulauki ir esi nuolatos jų skaudinamas, tačiau kai jiems paranku, jie bando sugrįžt atgal į tavo gyvenimą, bet tu kaip ir supranti, kad nieko gero iš to nebus ir bandai atsispirt bet kokiom pagundom, kurias galbūt turėtum vėl bandyt kažkaip sukurt, kartu iš baimės būt įskaudintas vėl ir vėl, tai čia tokia lengva įkvepianti istorija, kad augai kaip žmogus ir sugebėjai padėt tašką per ilgai besitęsiančioje istorijoje“, – aiškina Titas ir Benas.

Vaikinų teigimu, pastarasis laikotarpis, kuomet atlikėjų veikla yra visiškai sustojusi, turi ir teigiamą pusę. Pozityviai nusiteikęs atlikėjai pasakoja, kad būtent dabar gali visą savo laiką skirti kūrybai.

„Karantino laikotarpis yra be galo dėkingas kūrybai. Juk laisvo laiko išties daug, o keliauti niekur nereikia. Kadangi net mokslai vyksta nuotoliniu būdu, todėl ypatingai daug laiko praleidžiame pas save studijoje, kur rašome naujas dainas, ruošiame jų demo versijas ir tikimės netolimoje ateityje į pasaulį paleisti savo pirmąjį albumą“, – apie ateities planus pasakoja atlikėjai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: