KOCH-MARSHALL TRIO (JAV) koncertas Panevėžyje

Balandžio 13 d. 21 val. Panevėžyje, „Tauros lofte“ koncertuos KOCH-MARSHALL TRIO (JAV).

„Koch Marshall Trio“ – tai amerikiečių muzikantų trio, kurių muzikoje puikiai dera bliuzo, džiazo, fanko, roko ir kantri skambesys. O visa tai dar „pagardinta“ dinamiškomis improvizacijomis, gera humoro doze bei gaivališkomis šėlionėmis. Šiame projekte dalyvauja žymus gitaristas Gregas Kochas, jo sūnus, būgnininkas Dylanas Kochas ir vargonais grojantis Toby Lee Marshallas.

G. Kochas nusipelnė tokių epitetų, kaip „didis talentas“ ar „bauginančiai puikus muzikantas“, kurie skamba iš paties gitaros virtuozo Joe Bonamassa lūpų. Jis yra išleidęs net 15 albumų, kuriuose skamba pati įvairiausia, bet visada kokybiška ir originali muzika. Be to, Gregas yra savotiškas „Fender“ gitarų ambasadorius, kurių gamintojas įtraukė jį į „Top 10“ gitaristų sąrašą. Jis taip pat yra muzikos platintojų „Hal Leonard“ geriausiai parduodamų leidinių autorius ir video instruktorius, be to bendradarbiauja su įvairiais gitarinės muzikos žurnalais ir yra aukštai įvertinto vardinio gitaros priedų komplekto „Greg Koch Gristletone Pickups“ savininkas.

Grego Kocho sūnus Dylanas talentą mušamųjų valdymui parodė jau ankstyvoje vaikystėje, ritmą kaldamas virtuvėje rastomis priemonėmis. Puikų muzikinį išsilavinimą turintis būgnininkas drauge su tėvu grojo su tokiais žymiais muzikantais, kaip Robbenas Fordas, Little Feat’s Paul Barrere, Jonas Cleary, Davidas Grissomas, Roscoe Beckas, Malfordas Milliganas ir kt. O neseniai jis buvo nominuotas apdovanojimui Wisconsin Area Music Awards (WAMI) metų būgnininko kategorijoje.

Trečiasis „Koch Marshall Trio“ narys – vargonininkas Toby Lee Marshallas. Jis taip pat kilęs iš muzikalios šeimos ir pradžioje grojo pianinu, kol susižavėjo vargonų skambėjimu. Vos septynerių sūnų tėvas nusivedė į koncertą, kuriame „Hammond B3“ vargonais grojo Steve Cherewanas su grupe „Dr. Mambo’s Combo“. Šis instrumentas Toby tiesiog pakerėjo, o netrukus vaikinas jau stebino grojimo juo įgūdžiais – dar būdamas paauglys, grojo su pernai mirusiu legendiniu bliuzmenu Lonnie Brooksu. Vėliau Toby Lee Marshallas bendradarbiavo su kitais garsiais bliuzo atlikėjais, o po asmeninės kūrybinės pertraukos prisijungė prie „Koch Marshall Trio“.

Ne veltui šie trys talentingi muzikantai kartu pripažįstami kaip aukštos kokybės improvizacijų, išlaikant ir originalų skambesį, atlikėjai. Šis trio 2018 m. vasario mėnesį išleido debiutinį albumą „Toby Arrives“, kuriame įamžino pirmuosius 2017 metais netikėtai užsimezgusio kūrybinio bendradarbiavimo vaisius. Daugumą šio albumo dainų bliuzo gerbėjai Lietuvoje galės išgirsti ir koncerte Panevėžyje.

DURYS: 19.00 val.
KONCERTAS: 21.00 val. (N-18)
Išankstiniai BILIETAI: 15€
_____________________________________________
STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Staliukai rezervuojami tik įsigijant bilietą. Staliukų rezervacija laikoma iki 21:00 val., neatvykus iki 21:00 val. rezervacija atšaukiama.

Išankstinius bilietus galite įsigyti – Giros ir alaus krautuvėje „Špunka“ – pirmame Tauros Loftas aukšte (Senamiesčio g. 29, Panevėžys):
darbo dienomis – iki 20 val.
RENGINIO DIENĄ – iki 18 val.
Informacija telefonu: +370 640 56 46 2

Renginio organizatorius pasilieka teisę keisti bilietų kainą


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: