Kodėl lietuviai parduotuvę Londone pavadino Putino vardu?

Trečiame pagal dydį lietuvių mieste Londone mūsų tautiečiai ne tik dirba sunkius darbus, bet ir kuria savo verslus. Didžiosios Britanijos sostinėje mirga iškabos su lietuviškais pavadinimais, o patys parduotuvių savininkai sako, kad anglai mielai lankosi lietuviškose prekybos vietose.

„Kiekviena parduotuvė turi savo klientų. Galbūt pas mus yra kažko tokio, ko pas juos nėra, didelės konkurencijos mes nejaučiame“, – laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. per LNK kalbės parduotuvės „Tėvynė“ savininkė Neringa.

Moteris sako, kad parduotuvėje lankosi lietuviai, bet ateina daug ukrainiečių, rusų ir lenkų. Neringa teigia, kad nesutarimų ukrainiečių ir rusų klientų parduotuvėje nejaučia.

„Parduotuvėje žmonės dažniausiai perka šaldytus karpius, rūkytas dešras ir kumpius, sūdytą silkę, daktarišką dešrą, o per šventes – raudonų lašišinių žuvų ikrus sumuštiniams“, – atviravo parduotuvės savininkė.

Visai netoli parduotuvės „Tėvynė“ KK2 žurnalistai pastebi ir kitą lietuviams priklausančią parduotuvę su labai įdomiu pavadinimu – „Putinas“.

Pasirodo, parduotuvės pavadinimas ne caro Putino, o Alytaus mikrorajono Putinai garbei, parduotuvės atstovas sako, kad į parduotuvę užsuka įvairių tautybių atstovai.

„Iš tikrųjų labai daug ateina rusų, lenkų, ukrainiečių ir lietuvių. Lietuviai su rusais nesipeša, čia jie atvyksta dirbti, todėl bendrauja“, – kalbėjo parduotuvės atstovas.

Šioje parduotuvėje prekių asortimentas labai įvairus: makaronai, miltai, rūkytos mėsos bei dešrelės, daug konservuotų produktų, ir, žinoma, alkoholio.

Skaičiuojama, kad iš viso Londone yra daugiau kaip 40 lietuviškų parduotuvių.

Plačiau apie lietuvaičių verslus Didžiojoje Britanijoje žiūrėkite pirmadienio vakarą 19.30 laidoje KK2 per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: