Kodėl Lietuvos turistai taip mėgsta viešbučius, kuriuose yra „viskas įskaičiuota“?

Atostogaujant norisi neskaičiuoti, pramogauti, skaniai valgyti – kitaip sakant, neriboti savęs. Daugelį poilsiautojų grįžus iš atostogų apima malonūs kelionės prisiminimai, tačiau patikrinę savo kredito kortelės išrašą, ne vienas pastebi, kad išleido daugiau nei planavo. Gal net stipriai viršijo savo galimybes? Norint išvengti tokių nusivylimų ir neplanuotų išlaidų – geriausias pasirinkimas – viešbučiai, kuriuose „viskas įskaičiuota“. Į kainą jau yra įtrauktos ne tik skrydžio ir nakvynės išlaidos, bet ir maistas, pramogos. Dauguma tokių viešbučių turi ne tik baseinus, bet ir vandens pramogų parkus vaikams, animatorius, teniso kortus, organizuojamos jogos ir šokių pamokos bei kitos įvairios pramogos suaugusiems. Visos šios veiklos jau yra įtrauktos į kelionės išlaidas.

Pasiteiravome šiemet Lietuvoje pradėjusio veiklą tarptautinio kelionių organizatoriaus „Coral Travel“, nuo birželio mėn. skraidinsiančio poilsiautojus į saulėtą Viduržemio jūros pakrantę Turkijoje, kodėl lietuviai dažniausiai renkasi „viskas įskaičiuota“ keliones.

Iš anksto žinote, kiek kainuos jūsų atostogos
Nereikia dešimt kartų per dieną siekti piniginės, jaustis nejaukiai kiekvieną kartą einant į viešbučio restoraną ar užkandžių barą, arba paplūdimyje geriant kokteilius galvoti apie augančią viešbučio sąskaitą. „Poilsiautojai gali tiesiog atsipalaiduoti ir nesijaudinti dėl papildomų išlaidų.“, – sako „Coral Travel“ marketingo vadovė Baltijos šalims Vilija Plungytė.

Vaikų klubas – pramogos vaikams ir atokvėpis tėvams
Vaikai dažnai būna nekantrūs, atviri naujovėms, tačiau nenorintys visą dieną gulėti ar žaisti prie jūros – jiems tiesiog nuobodu. Tikras išsigelbėjimas tėvams – šeimos viešbučiai su programa „viskas įskaičiuota“, kuriuose yra populiarūs vaikų klubai. Nuobodžiauti neteks, kai kurie vaikų pramogų kompleksai tokie dideli, kad per savaitę jūsų vaikas vos spės viską išbandyti: vaikų mėgstami vandens parkai su kalneliais, baseinai, laipiojimo sienelės ir įvairūs sporto žaidimai, edukaciniai užsiėmimai. „Visose erdvėse vaikus linksmina animatoriai, prižiūri profesionalai, todėl vaikai ne tik gerai leidžia laiką, bet ir yra saugūs. Tuo metu tėvai gali tiesiog atsivėpti, ar net palikti vaiką auklei“, – sako pašnekovė.

Keliaujantiems su pačiais mažiausiais nebūtina į kelionę „susivežti visų namų“. Būtiniausias priemones patogiam poilsiui su vaiku rasite viešbutyje – nuo maisto smulkintuvų, vėžimėlių iki vaikų meniu restoranuose.

Mažiau diskusijų apie maistą
Renkantis restoraną dažnai kylą ginčų, kokios virtuvės patiekalų norėtųsi. Vaikai mėgsta kitokius patiekalus, nei tėvai. Šios problemos taip pat galima išvengti. Nereikės jaudintis, kad vaikai nevalgo vieno ar kito patiekalo, nes vienoje vietoje yra patiekalų įvairovė. „Taip galima atrasti naujus skonius ir paragauti įvairių patiekalų, arba kaip tik valgyti tik tai, kas labiausiai patinka“, – pataria kelionių organizatoriaus atstovė.

Išvengsite ginčų, kaip leisti laiką
Turbūt kiekvienam pažįstama situacija, kai vieni nori tiesiog gulėti, gurkšnoti kokteilius ir ilsėtis, o kiti tos pačios šeimos nariai – nuolat kažką veikti. Nebūtina rinktis tik vieną arba kitą. Neišeidami iš viešbučio teritorijos galite derinti aktyvų ir pasyvų poilsį. Visuose viešbučiuose siūlomos išvykos tiems, kas nori pažinti šalį. „Kiekvienas šeimos narys atras mėgstamą veiklą viešbutyje. O jei norisi daugiau įspūdžių – aplankyti artimiausią miestą, leistis į ekskursijas, žygiuoti į kalnus, nardyti ir panašiai“, – teigia V. Plungytė.

Išbandysite naujų dalykų
Viešbučio teritorijoje galėsite išbandyti įvairias pramogas ir sporto šakas, atrasite naujų hobių. Gal dar nebandėte virvės traukimo, arabiškų šokių, vandensvydžio? Atostogų metu lengvai suderinsite poilsį ir aktyvią veiklą. Ką veikti ir kuo užsiimti ras ir patys aktyviausi šeimos nariai. „Daug poilsiautojų keliauja į Viduržemio jūros pakrantę ir išbando tokias sporto šakas, kurioms Lietuvoje gal nerastų laiko, pavyzdžiui, vandensvydį. Atostogos taps įsimintinos“, – sako pašnekovė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: