Pexels nuotr.

Kodėl svarbu naudoti kokybiškas priemones veido ir kūno priežiūrai?

Net ir natūraliai nepriekaištingai odai reikia priežiūros, o probleminei odai tuo labiau. Kosmetika padeda ne tik išvengti su amžiumi susijusių pokyčių, bet ir koreguoti esamus netobulumus. Sužinokime, kurie prekių ženklai gamina geriausias odos priežiūros priemones, taip pat į ką atkreipti dėmesį jas renkantis.

Gamybos formulė

Korėjietiška kosmetika Purito yra sertifikuota EWG Green, todėl yra absoliučiai nekenksminga organizmui. Kosmetikos formulės kuriamos atskirose laboratorijose bendromis dermatologų ir kosmetologų pastangomis. Kiekvienas produktas yra patikrintas dėl veiksmingumo, saugumo ir grynumo. Atliekant bandymus nenaudojami gyvūnai, o tik naujausi metodai: kompiuterinis modeliavimas, bandymai ant dirbtinės odos.

Kosmetika visiems priežiūros etapams

Kiekvienoje Purito kosmetikoje yra odai svarbių vitaminų. Sudėtyse nėra aromatinių kompozicijų, eterinių aliejų, kvapiųjų medžiagų. Produktai pateikiami atskiromis linijomis, kurios skirstomos į senėjimą stabdančius produktus, kasdienei priežiūrai, veido valymui, drėkinimui, visą asortimentą rasite čia.

Purito kosmetika turi tokį teigiamą poveikį:

 • drėkina;
 • pašalina pigmentaciją;
 • reguliuoja riebalinių liaukų sekreciją;
 • priešuždegiminis poveikis;
 • atjaunina;
 • pašalina paraudimus;
 • stiprina apsaugines epidermio funkcijas;
 • normalizuoja odos rūgštingumą.

Korėjos gamintojas rūpinosi ne tik kosmetikos gaminių sudėtimi, bet ir pakuotės dizainu, pavadinimu, estetika. Jei norėsite įsigyti Purito kosmetikos, nustebinsite jos įvairove. Kiekvienas buteliukas yra patogus naudoti ir, svarbiausia, ekonomiškas, specialūs dozatoriai optimaliai reguliuoja produkto suvartojimą.

Veido kosmetika – tai preparatai, leidžiantys išlaikyti sveiką, patrauklią odos išvaizdą, pratęsti jos jaunystę ir suteikti reikiamą poveikį odai gydyti ir atkurti, prisotinti ląsteles drėgme ir vitaminais.

Renkantis kosmetiką veido priežiūrai, svarbu atsižvelgti į šiuos pagrindinius kriterijus ir dalykus:

 • Odos ypatumai – skirtingi odos tipai ir būklė reikalauja naudoti įvairius

preparatus, natūralias medžiagas ir pasiekti norimų rezultatų.

 • Amžius – skirtingų amžiaus grupių žmonės turi savo individualius poreikius, į

kuriuos būtina atsižvelgti renkantis kosmetiką.

 • Kosmetikos preparatų sudėtis. Norint gauti pageidaujamą kosmetikos

naudojimo rezultatą, svarbu ją pasirinkti ne tik atsižvelgiant į amžių ir tipą, bet ir į pagrindines veikliąsias sudedamąsias dalis.

Norint saugiai, teisingai naudoti kosmetiką ir siekiant jos naudojimo tikslų, svarbu atsakingai ir kompetentingai žiūrėti į jos pasirinkimą. Atsižvelkite į visus aukščiau nurodytus veido priežiūros kosmetikos pasirinkimo kriterijus ir visada išlikite gražios ir patrauklios.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: