Bendruomenės naujienosReporteris

Kokias vertybes spinduliuojame šalia esančiam ?

Balandžio 4 d. Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokytojai buvo pakviesti į susikaupimo popietę, skirtą gavėniai.   

Klausydami violončelės muzikos, kolegų  skaitomų minčių  iš Šventojo Rašto, nuoširdžios, prasmingos, bendrystės jausmus budinančios svečio klebono Eugenijaus Troickio kalbos, mokyklos direktoriaus Vidmanto Vilučio skatinimo dalintis su kitais turimomis dvasinėmis vertybėmis, stabtelėjome, susimąstėme, ar viską padarome, kad šalia mūsų esantiems gyvenimas būtų gražesnis, laimingesnis.

Gavėnia persirito į antrą pusę, švinta Velykų kontūrai, reikia tikėtis, kad jaukiai, maloniai praleidę susikaupimo popietę, į savo namus, savo darbovietę atnešime daugiau šilumos, gerumo, šviesos, vilties.

Reikia tokių renginių, kurie sustabdo nuo nuolatinio skubėjimo, laiko neturėjimo gyventi bei džiaugtis kasdienybe, nuo bėgimo pro kitą žmogų, netgi pro patį save. Pasak lietuvių filosofo Leonido Donskio, mums visiems reikia daugiau laisvės ir drąsos neskubėti, įsigilinti, lėtai skaityti ir išgyventi kiekvieną savo buvimo akimirką, kad susigrąžintume gyvenimo prasmės pojūtį beprasmybėje.

Galima tikėtis, kad tokie jaukūs, savo paskirties žemėje apmąstymams skirti renginiai taps nauja  mūsų progimnazijos tradicija.

 

Aušra Vaitkienė,                         

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros    mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams  su visuomene

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button