Laisvalaikis - Mada - 2021-03-01

Kokie apšvietimo sprendimai yra tinkamiausi jūsų namams?

Apšvietimas, kaip žino visi geri dizaineriai, yra esminis bet kurio interjero elementas. Puikiai pritaikytas apšvietimas gali padėti sukurti tobulą namų atmosferą. Didelė apšvietimo variantų gausa visada patenkins šeiminko poreikius. Tinkamai pasirinkus jūsų namai gali tapti tikru meno kūriniu. Svarbiausia yra tiksliai žinoti, kokio tipo šviestuvai yra tinkamiausi kiekvienoje situacijoje. Štai trumpas vadovas:

  • Įleidžiami į lubas šviestuvai sukurs atpalaiduojančią ir jaukią šviesą
  • Akcentinis apšvietimas spinduliuoja prožektoriaus šviesą ant tam tikros vietos, tokios kaip virtuvės stalviršis ar stalas. Taip pat šis apšvietimas pabrėžia tam tikrus dekoro elementus, paveikslus, skulptūras.
  •  Dekoratyviniai sieniniai šviestuvai ir kiti sieniniai šviestuvai skleidžia netiesioginę šviesą.
  • Mažos akcentinės lempos, kartais su LED lemputėmis, suteikia jaukumo knygų lentynoms, židiniui.
  • Toršerai ar grindų lempos su švytėjimu į viršų ar labiau tradiciniu atspalviu paryškina įvairius kampus ir skaitymo kampelius bei suteikia tamsioje patalpoje papildomos šviesos.
  • Dekoratyvinis apšvietimas švenčių metu visada padeda sukurti tobulą atmosferą. Nesvarbu ar būtų naudojamos tokios dekoracijos kaip girliandos, įvairūs varvekliai, LED žvakės, dekoracija lietutis, įvairių formų spalvotos lemputės, visa tai pripildys jūsų namus jaukumu!

Nusprendus, koks jums yra tinkamiausias apšvietimo būdas būtina kruopščiai atlikti visus darbus. Projektuodami namus sukurkite kiekvienos erdvės apšvietimo planą, priklausomai nuo kiekvieno kambario funkcijos. Pavyzdžiui, šviestuvai suteikia senovinį žavesį ir eleganciją bei aplinkos šviesą. Jie gali pakabinti – vieni arba poromis – valgomajame, svetainėje, miegamajame ar net vonioje. Norėdami greitai pasiekti didelių pokyčių, pakeiskite jungiklius į reguliatorius. Šviesos reguliatoriai vonios kambariuose, valgomuosiuose ir šeimos kambariuose leidžia pritaikyti apšvietimą patogesnei ir labiau pageidaujamai nuotaikai ir sukurti dinamiškesnį interjerą.

Jei norite pridėti dramos ilgame prieškambaryje su žemomis lubomis, pakartokite tą patį įleistą lubų tvirtinimą kas metrą. Norėdami pridėti stiliaus kambaryje su žemomis lubomis, pasirinkite tokį apšvietimo stilių, kuris yra platesnis nei aukštas. Labiausiai nebijokite apšvietimo sluoksniuoti toje pačioje erdvėje skirtingiems tikslams.

Ekologiškų, šviesos diodų, vadinamų LED apšvietimu, juostos yra lanksčios ir gali būti naudojamos apšviesti architektūros detales pačiomis įvairiausiomis spalvomis. Šie šviesos moduliai pagyvina erdves po spintelėmis, ten, kur yra stalviršiai. Laiptinėje tokios juostos gali būti tinkamas ir patogus būdas apšviesti erdvę.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: