Grožis - Laisvalaikis - 2021-03-23

Kokios kvepalų natos paverčia šiuos išskirtiniais?

Turbūt nerasime nei vieno žmogaus, kuris savo namuose neturėtų bent vieno kvepalų buteliuko. Vieni asmenys metų metus naudoja vienus ir tuos pačius kvepalus, nėra linkę eksperimentuoti, tuo tarpu kiti -domisi naujovėmis ir reguliariai įsigyja naujus aromatus.

Tačiau taip pat yra tokių kvepalų, kuriuos užuodę nebegalime pamiršti ir žūtbūt norime turėti būtent juos. Tad kokios kvepalų natos laikomos vienomis įsimintiniausių ir pelniusiomis tūkstančius gerbėjų visame pasaulyje?

  1. Odos aromatas. Kvepalai, savo sudėtyje turintys atsiskleidžiantį odos aromatą, populiarumo pozicijų neapleidžia jau ne vienerius metus. Ši sudedamoji medžiaga yra naudojama gaminant ir kvepalus moterims, ir vyriškus kvapus. Guerlain „Black Perfecto“ savo sudėtyje turi šią natą, kuri pakeri daugelį moterų ir aromatą paverčia nepamirštamu.
  2. Rytietiški prieskoniai. Rytietiškų prieskonių dvelksmas dažniausiai būdingas nišiniams, vakariniams kvepalams. Šio ingrediento galite ieškoti Mancera prekinio ženklo kvepaluose. Rytietiški prieskonių mišiniai dažnai naudojami unisex – ir vyrams, ir moterims tinkančiuose naudoti kvepaluose, tad jeigu ieškote tokio kvapo, kurį galėtumėte naudoti kartu su antra puse, verta pasidomėti nišiniais kvepalais.
  3. Pačiulio aromatas. Pačiulis – tai žolinis augalas, aptinkamas pietryčių Azijoje. Būtent šį ingredientą yra pamėgę pasaulyje gerai žinomi prekiniai ženklai kaip Cartier ar Ralph Lauren. Prabangiai kvepiantys aromatai su pačiuliu dažniau naudojami vyriškų kvepalų gamyboje, o savo aromatą šis atskleidžia pamažu ir tampa dar vienu išskirtiniu ingredientu.
  4. Muskuso ir ambros mišinys. Kvepalai, savo sudėtyje turintys muskuso ir ambros, išsilaiko juntami ant kūno bei audinių 24 valandas ar net daugiau. Šios aromato natos atsiskleidžia praėjus maždaug 30 minučių po pasikvėpinimo. Parfumeriai muskusą ir ambrą taip pat mėgsta derinti su vanilės, smilkalų, kedro aromatais, jie yra plačiai paplitę ir moterims, ir vyrams gaminamuose kvepaluose. Šiuos ingredientus galite rasti Paco Rabanne aromatuose.
  5. Šalavijas, gvazdikėliai bei tabakas. Šios aromatų natos vadinamos vidurinėmis, kurios kvepaluose dažniausiai aptinkamos eterinių aliejų pavidalu. Užburiančias tabako natas galite rasti nišiniuose kvepaluose, pavyzdžiui, kvepalusala.lt, tokių gamintojų kaip Montale Paris, Molinard ar Aqua Di Parma.

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: