Pixabay nuotr.

Kokių drabužių ir batų man reikės kelionės metu?

Kaip rengtis norint aplankyti kitą šalį vasarą? Jūsų stilius kelionės metu neturi apsiriboti šortais, marškinėliais, žygio batais ir striuke nuo lietaus – tipiniu turisto įvaizdžiu. Šiuolaikinė mada suteikia tiek daug galimybių, kad galime komplektuoti savo aprangą iš praktiškai bet kokių elementų, nesijaudindami dėl komforto trūkumo kelionės metu. Žinoma, batai moterims turėtų būti patogūs, bet ne tik žygio batai ar sportbačiai suteikia komfortą mūsų pėdoms. Supraskite, kad yra ir kitokių batų!

Jūsų kelioninis stilius neturi priminti „tipinio turisto“ aprangos. Toks stilius gali būti ne tik patogus, bet ir madingas bei stilingas. Kelnės (boyfriends, mom jeans ir pan.), taip pat sijonai ir suknelės (ypač midi ir maxi) puikiai tiks ekskursijoms po svečią šalį. Tiesiog nepamirškite rinktis drabužių, pagamintų iš lengvų, malonių liesti ir kvėpuojančių medžiagų, kad nejaustumėte diskomforto, jei pasitaikys kaitri vasara. Prie tokios aprangos derinkite patogias ir stilingas basutes. Kokių jų būna? Sužinokite čia: https://ede.lt/lt/229-basutes.

Drabužiai kelionėms – laikas leistis į kelią!

Reikia paminėti keletą žodžių apie drabužius kelionei. Jei į vietą vykstate lėktuvu, tai nelabai svarbu – 2 ar 3 valandų skrydžiui puikiai tiks džinsai, laisvesni marškinėliai ir kažkas šilto, kurį galima greitai užsimesti ant pečių – idealiausia kardiganas.

Kelionėse autobusu, kurios trunka daug ilgiau, patogumas vaidina daug svarbesnį vaidmenį. Tokiai kelionei rekomenduojame, pavyzdžiui, trikotažines kelnes, laisvesnę palaidinę ir šiltą, minkštą megztinį (važiuojant naktį temperatūra gali gerokai nukristi). Taip pat pravartu rinktis šiek tiek laisvesnius batus – ilga kelionė sėdint dažnai sukelia nemalonų kojų patinimą.

Ką įsidėti į lagaminą, priklausys nuo to, kokie tuo metu bus prognozuojami orai, į kokią klimato juostą keliaujate, kokioje geografinėje padėtyje yra šalis ir pan. Nuo šių aspektų daugiausia priklausys, kokių drabužių jums reikės kelionės metu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: