Lietuvos naujienos - Verslas - 2020-05-20

Kokių klaidų vengti įrenginėjant svetainę?

Svetainė labai dažnai tituluojama labiausiai namus reprezentuojančia zona, todėl šios patalpos įrengimui visada skiriame ypatingą dėmesį. Visgi, kartais net ir labai stengdamiesi, neišvengiame klaidų, kurios vėliau turi įtakos kasdieniam mūsų komfortui. Tam, kad būtų galima to išvengti, iš anksto reikėtų susipažinti su kitų daromomis klaidomis ir patiems jų savo namuose nebedaryti.

Netinkamai išdėstomi baldai

Labai svarbu, kad bendras svetainės išdėstymas būtų ne tik žavus, bet ir praktiškas. Įsitikinkite, ar visos sėdimos vietos sustatytos taip, jog galėtumėte patogiai kalbėtis – juk būtent toks ir yra pagrindinis šio kambario tikslas. Nepersistenkite ir su baldų kiekiu: nors iš pradžių gali pasirodyti, kad būtiniausių gaminių sąrašas yra labai ilgas, vėliau pastebėsite, kad daugelio iš jų tikrai buvo galima atsisakyti.

Pernelyg susikoncentruojama į stilingą aplinką                         

Nuolat akcentuojamas namų reprezentavimas dažniausiai turi įtakos ir tam tikriems interjero sprendimams. Visgi, svetainė tikrai neprivalo atrodyti labai prabangiai ir ištaigingai – svarbiausia, kad šiame kambaryje patogiai jaustumėtės Jūs patys. Jei pirmenybę teiksite funkcionalumui ir vengsite bereikšmės pompastikos, net ir į svečius užsukę draugai čia jausis kur kas patogiau. Be to, nebandydami persistengti, išvengsite ir chaotiškai atrodančių interjero klaidų.

Naudojamas nepatogus kavos staliukas

Šis baldas pirmiausia turi derėti prie Jūsų sofos ar minkšto kampo – tiek savo matmenimis, tiek ir stilistika. Tačiau labai dažnai pamirštama pagalvoti ir apie staliuko praktiškumą. Pavyzdžiui, jei turite mažų vaikų, reikėtų vengti aštrių kampų ar stiklinių paviršių, o jeigu nuolat pritrūkstate vietos daiktams, verta rinktis papildomą lentynėlę turinčius modelius. Panašių niuansų gali būti ir daugiau – jei norite išvengti klaidų, iš anksto apgalvokite savo poreikius.

Per mažai dėmesio skiriama apšvietimui

Svetainėje ypač pravartu įrengti kelis apšvietimo šaltinius – tuomet, priklausomai nuo situacijos, bus galima koreguoti bendrą aplinkos atmosferą. Papildomą šviestuvą verta pastatyti prie sofos: taip patogiai įsitaisę galėsite skaityti knygas arba, jei prireiks, galėsite sukurti šiek tiek romantiškesnę aplinką. Tai nereiškia, kad kiekviename kampe reikia pastatyti po šviestuvą, tačiau turėtumėte apgalvoti geriausias taktines vietas.

Pasirenkama netinkama sofa

Šis baldas svetainėje yra kone populiariausias, todėl nieko stebėtino, kad renkantis jį, neišvengiama ir klaidų. Stilistiką šį kartą paliksime asmeniniam Jūsų skoniui, tačiau labai dažnai klystama renkantis dydį. Žinoma, norėtųsi, kad sofa būtų kuo talpesnė, tačiau jeigu pastačius šį baldą, nebeliks vietos patogiam praėjimui, vargu, ar labai ilgai džiaugsitės tokiu savo pasirinkimu. Verčiau iš anksto įvertinkite ne tik savo poreikius, bet ir kambario galimybes – sofos dabar būna įvairiausių dydžių, taigi tikrai nesunkiai atrasite optimaliausią variantą. Jas apžiūrėti galite čia.

Svetainė neišnaudojama visapusiškai

Šis kambarys gali virsti ne tik namus reprezentuojančia zona, bet ir patogia nakvynės vieta į svečius užsukusiems Jūsų bičiuliams. Žinoma, jei turite daug laisvų kambarių, tai nėra taip aktualu, tačiau jeigu tokia prabanga pasigirti negalite, tikrai džiaugsitės, jei rinkdamiesi sofą pirmenybę teiksite miegojimo mechanizmą turintiems baldams. Atkreipkite dėmesį, kad tokią funkciją gali pasiūlyti ir minkšti kampai, kurie nustebins ir didesniu dydžiu, o tuo pačiu – ir didesniu komfortu. Platų jų pasirinkimą siūlo Pigu.lt el. parduotuvė: spauskite čia, jei norite su jais susipažinti.

Įsidėmėję visus šiuos niuansus, savo svetainę įrengsite ir lengvai, ir patogiai. Svarbiausia, kad pakankamai dėmesio skirtumėte ne tik dailiam stiliui, bet ir praktiškumui bei funkcionalumui – suderinus visas šias ypatybes, suklysti praktiškai neįmanoma.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: