Lietuvos naujienos - Sveikata - 2021-09-09

Kokybiški kraujospūdžio matuokliai – tiksliems rezultatams

Apsilankius profilaktinei apžiūrai pas šeimos gydytoją, viena procedūrų, kuri būna atliekama – kraujo spaudimo matavimas. Taip pat ši paslauga yra nemokamai teikiama bene visose šalies vaistinėse. Tačiau turėdami kraujospūdžio matuoklį namuose, jūs taip pat galite efektyviai ir tiksliai pamatuoti spaudimą bei stebėti širdies ritmą. Tereikia išsirinkti lengvai ir paprastai valdomą matuoklį. Būtent tokius matuoklius gamina Beurer vs Omron prekiniai ženklai.  

Beurer vs Omron gamintojų kraujospūdžio matuokliai yra pritaikyti individualiems poreikiams. Tai gali būto žastiniai arba riešiniai matuokliai. Matuokliais yra lengva naudotis, šie pasižymi ilgaamžiškumu bei tikslumu. Beurer vs Omron prekinių ženklų kraujospūdžio matuokliai yra idealiai tinkantys naudojimui namuose bei gali tapti puikia dovana vyresnio amžiaus žmonėms.

Kokį pasirinkti: žastinį ar riešinį?

Automatiniai žastiniai matuokliai pasižymi švelnia spaudimo sistema, kuri identifikuoja reikiamą oro pripūtimo į rankovę greitį. Taip pat rezultato tikslumą garantuoja teisingo rankovės uždėjimo sistema. Jeigu rankovė uždėta neteisingai, tai pamatysite matuoklio ekrane. Taip pat žastiniai matuokliai fiksuoja 30 paskutinių matavimo rezultatus, kurie yra svarbūs norint sekti kraujospūdžio kitimą.

Riešiniai kraujospūdžio matuokliai – taip pat automatiniai, kiek mažesni negu žastiniai, tad neužimantys daug vietos. Riešinio matuoklio svoris – nesiekia 100 gramų be elementų, todėl toks prietaisais gali saugiai keliauti kartu su jumis į planuojamų atostogų kryptį ar darbovietę. Riešinis matuoklis taip pat turi hipertenzijos indikatorių, o matavimo rezultatai pasiekiami vos per 1 minutę. Tiek riešiniai, tiek žastiniai matuokliai unikalaus algoritmo dėka nustato nereguliarų širdies ritmą, o tai pastebėjus, būtina kreiptis pas šeimos gydytoją. 

Beurer vs Omron kraujospūdžio matuoklių gamintojai užtikrina prietaisų tikslumą, kadangi prekės iki atsiduriant jūsų namuose, yra grįstos klinikiniais tyrimais bei teigiamais jų rezultatais. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: