Kolegijoje vyks 6-oji tarptautinė mokslinė konferencija

Panevėžio kolegija, kartu su partneriais: Kolpingo kolegija (Lietuva), Daugpilio universitetu (Latvija), Konino valstybine aukštąja mokykla (Lenkija), Ordu Universitu (Turkija), Turība universitetu (Latvija), Lodzės universitetu (Lenkija), organizuoja jau 6-ąją tarptautinę mokslinę konferenciją MOKSLO IR STUDIJŲ TENDENCIJOS GLOBALIZACIJOS SĄLYGOMIS (SCEDU’2018), kuri vyks Panevėžio kolegijoje, Klaipėdos g. 3, Panevėžyje 2018 m. spalio 18 – 19 dienomis.

Konferencijos tikslai: siekiama suburti įvairių sričių mokslininkus tyrėjus, besidominčius globalizacijos iššūkiais mokslui ir studijoms. Konferencijos metu sudaromos sąlygos tarpdalykinei diskusijai apie globalizacijos poveikį technologijų, biomedicinos ir socialinių mokslų srityse. Organizatoriai tikisi, kad konferencijos dalyviams bus vertinga apžvelgti esamas akademinių tyrimų, susijusių su platesniu globalizacijos poveikiu visuomenei ir ekonomikai, tendencijas, aptarti pasiūlymus ir įžvalgas sprendžiant globalizacijos iššūkius.

​SCEDU’2018 skirta ne tik mokslinių tyrimų rezultatų aptarimui, bet ir platesnėms, tiek mokslinėms, tiek praktinėms diskusijoms globalizacijos fenomeno požiūriu.

Konferencijoje sveikinimo žodį sakys Panevėžio savivaldybės atstovas, Panevėžio regiono plėtros tarybos pirmininkas, Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, Panevėžio kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas.

Plenariniame posėdyje pranešimus skaitys dr. Artur Zimny (Konino kolegija, Lenkija), dr. Liudmila Aleksejeva (Daugpilio universitetas, Latvija), dr. Abdulsamet Günek (Atatürk universitetas, Turkija), Gytis Morkūnas (VšĮ „Versli Lietuva“, Lietuva).

Iš viso konferencijoje bus perskaityta beveik keturiasdešimt pranešimų,  vyks diskusijos, o socialinėje programoje dalyviai turės galimybę susipažinti su Panevėžio miesto dailės galerijos ekspozicijomis.

Atrinkti konferencijos straipsniai bus publikuojami tarptautinėje duomenų bazėje (CEEOL) referuojamame Panevėžio kolegijos leidžiamame moksliniame žurnale „Taikomieji tyrimai studijose ir praktikoje“ („Applied Research in Studies and Practice“).


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: