Kolegijos studentai pristatė tiriamuosius darbus

Balandžio 27 d. įvyko Panevėžio kolegijos studentų mokslinės draugijos konferencija. Diena anksčiau iš spaustuves atgabentas periodinio mokslo taikomojo leidinio MOKSLO ŠAKNYS-2017 tiražas. Tai jau septintasis kolegijos studentų mokslinės draugijos išleistas beveik 300 puslapių straipsnių rinkinys, kuriame įvairių studijų sričių studentai nagrinėja studijų srities problemas, analizuoja miesto gyventojų ir kolegijos studentų požiūrį į aktualias problemas, gilinasi į teisinius klausimus.

Konferencijos pradžioje dalyvius sveikino Panevėžio kolegijos direktorius dr. G.Sargūnas, Panevėžio miesto savivaldybės vicemeras Petras Luomanas. Kaip ir kasmet, SMD konferencijoje dalyvavo ir geriausiųjų penkių straipsnių autorius apdovanojo Panevėžio Prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius V.Matkevičius, specialų prizą Įsteigė AB „Lietkabelis“ generalinis direktorius S.Gailiūnas. Į konferenciją užsukęs LSDP Panevėžio skyriaus pirmininkas E.Gaidamavičius paskelbė apie įsteigiamą 100 eurų vertės prizą studentui, parengusiam geriausią tiriamąjį darbą, nagrinėjantį Lietuvos politines aktualijas.

Konferencijos plenariniame posėdyje ir 5 sekcijose pristatyti 54 pranešimai. Kiekvienoje sekcijoje dalyviai ir klausytojai išrinko įdomiausią pranešimą, kurių autoriai apdovanoti prizais. Specialūs kolegijos direktoriaus prizai įteikti studentėms, tyrinėjusioms itin aktualią jaunimui liežuvio auskarų poveikio sveikatai problemą ir tyrusios kolegijos patalpų oro taršą mikroorganizmais. Tiriamųjų straipsnių autoriams įteikti spaustuvės dažais kvepiantys leidinio egzemplioriai.

Panevėžio kolegijos studentų mokslinei draugijai jau antrus metus vadovauja Informacinių sistemų studijų programos studentas Paulius Greičiūnas, jo pavaduotoja šiemet išrinkta Logistikos vadybos studijų programos antrakursė Ugnė Urbonaitė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply