Koliažas ,,EGO rekonstrukcija“

„Šaltinėlio“ biblioteka kviečia į Laimutės Vološkevičienės vieno kūrinio parodą – diskusiją – pamąstymus savo  EGO tema.

Laimutė Vološkevičienė taip pristato savo parodą: „Mūsų gyvenimai keičiasi. Tik mes patys vis dar bandome laikytis įsikibę senųjų įpročių ir patogumų ir tikimės, kad vieną gražią dieną viskas savaime vėl grįš į pirmykštes įprastas  ir patogias gyvenimo vėžes.

Vargu. Todėl kad mes kiekvienas esame maža dalelė mūsų Žemės ir Visatos – surišti kūnu ir krauju. Ir esame atsakingi už viską kas vyksta mūsų planetoje daugiau nei įsivaizduojame. Kenčia Žemė – kenčia žmogus. Žmogus kenkia gamtai – atsakas grįžta bumerangu  mums patiems. Tikėtina, kad Covid 19 – tai bandymas mus sustabdyti ir keistis.

Daugelis dalykų dabar keičiasi savaime – dėl mažesnių poreikių ir reikmių dabartiniuose mūsų gyvenimuose. Gal tikrai mums žemėje tiek daug visko nereikia? Gal verta pasidalinti pertekliumi su tais , kuriems sunku? Ir dar daug klausimų būtų galima užduoti, bet norisi kad tie klausimai, o ir atsakymai, gimtų  kiekvieno iš mūsų protuose. Visi esame unikalūs, su mažesniais ar didesniais savo EGO poreikiais. Su savo gyvenimais mūsų bendroje Žemėje“.

 Kviečiame užeiti į „Šaltinėlio“ biblioteką (Vasario 16 – osios 10 ). Aplankyti vieno paveikslo parodą ir pasiimti pamąstymui 17 Laimutės Vološkevičienės paruoštų tezių Ego tema. O gal jūs galvojate kitaip – turite savo tezes? Bet kokiu atveju džiaugiamės pradėtu pašnekėsiu.

„Šaltinėlio“ bibliotekos vedėja Virginija  Kaunietienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: