Komedija pats sau milijonierius pretenduoja į milijoną. Ar jau matėte?

Spalio 18 d. pasirodžiusi nauja režisieriaus Tado Vidmanto komedija PATS SAU MILIJONIERIUS neliko nepastebėta. Pirmus du filmo rodymo savaitgalius kino teatrai sprendė rebusą, kaip sutalpinti visus norinčius pamatyti į šį filmą bei turėjo padaryti daugiau seansų nei buvo suplanavę iš pradžių. Per nepilnas dvi demonstravimo savaites Tado Vidmanto filmas jau surinko virš 600 000 EUR pajamų ir į kino sales sukvietė daugiau nei 100 000 žiūrovų.

Toks filmo startas neliko nepastebėtas ir apie kiną rašančio tarptautinio portalo „Film New Europe“, o besidomintys Lietuvos kino rinka prognozuoja, kad komedija tikrai surinks 1 000 000 EUR pajamų.

PATS SAU MILIJONIERIUS – tai jau penktoji T. Vidmanto komedija. Į populiariausią visų laikų lietuvišką komediją „Trys milijonai eurų“ pritraukęs beveik 250 tūkst. žiūrovų,  šį kartą režisierius kviečia į naują nutrūktgalvišką nuotykį – istoriją, kupiną juokingų nesusipratimų, pikantiškų paslapčių, taiklaus humoro ir nuginkluojančio nuoširdumo.

Pagrindinis PATS SAU MILIJONIERIUS herojus – trisdešimt ketverių metų Donatas Pukys. Jis kartu su savo sužadėtine Laurita ir jos madingu šuneliu Gučiu gyvena Kaune. Už Donatą jaunesnė Laurita dirba Instagramo modeliu. Tuo tarpu Donatas ne tik vadovauja viešbučiui, kurį jam prieš išvažiuodamas gyventi į Šveicariją paliko tėvas, bet visai neseniai įsigijo kriptovaliutų „fermą“ bei sportinį „Lamborghini“ automobilį. Įvaizdis Donatui – svarbiausias dalykas gyvenime. Būtent dėl to jo ir Lauritos veiduose nuolat spindi šypsenos. Visgi viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Donatas sulaukia tėvo skambučio.

Filme vienus pagrindinių vaidmenų atliks gerai žinomi aktoriai – lietuviškų komedijų virtuozas Audrius Bružas ir 2017 m. „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą už geriausią antraplanį vaidmenį gavusi Gelminė Glemžaitė, retai kine sutinkamas Vytautas Rumšas vyresnysis ir kiti. Taip pat – visas būrys Lietuvos pramogų pasaulio atstovų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: