Komedijos „Testas“ režisierius Kostas Smoriginas: „Pažadu, pasirinkimai nustebins visus“

Gruodžio 13 dieną 18 valandą DOMINO teatras į Panevėžio bendruomenių rūmus atkeliauja su puikia komedija „Testas“, kurią režisavo Kostas Smoriginas. Aktoriai Ineta Stasiulytė ir Mantas Vaitiekūnas sutiko atsakyti į spektaklio herojams užduodamus testo klausimus.

„Ką pasirinkti: meilę ar pinigus?“, – šis klausimas sukėlė aistringas diskusijas ne tik tarp spektaklio herojų, tačiau ir tarp pačių aktorių. Charakteringus personažus kuriantys Ineta Stasiulytė ir Mantas Vaitiekūnas prisipažįsta, kad iki šiol jiems tikrame gyvenime niekada neteko rinktis tarp pinigų ir meilės. „Jei reikėtų rinktis, žinoma, kad pasirinkčiau meilę!“, – net nesudvejojo Ineta. Mantas prisipažino, kad jis iš prigimties yra romantikas: „Aš visuomet rinkčiausi tik meilę. Juk tai gražiausias dalykas žemėje! Meilei pinigų nereikia – jie dažniausiai griauna santykius“.

Paklausus aktorių, ar jų gyvenime buvo sprendimų, nulėmusių jų likimą, Mantas paatviravo, kad didžiausias testas jam buvo pasirinkti, ką studijuoti – aktorinį ar kūno kultūrą. Šis pasirinkimas ir nulėmė tolesnį jo gyvenimą. Ineta atskleidė, kad rinktis jai tenka dažnai: „Ar pinigai gali viską? Tik ne man. Jei gaunu tikrai gerai apmokamo darbo pasiūlymą, kuris prieštarauja mano įsitikinimams, visada jo atsisakau, nes išduoti save vardan pinigų – ne man“.

Nuotykių komedijos „Testas“ režisierius Kostas Smoriginas įsitikinęs, kad šis spektaklis suintriguos visus: „Pasirinkti žmogui visais laikais buvo sunku. Įsivaizduokite, jei tai pasirinkimas tarp 100 tūkstančių eurų dabar ar 1 milijono po 10 metų, arba tarp meilės ir pinigų? Juk pasirinkti tampa be galo sunku. Spektaklyje „Testas“ šmaikščiai atskleisime visus šios dilemos atspalvius. Pažadu, pasirinkimai nustebins visus“.

„Testas” – tai nuotykių komedija, kurioje sumaniai atskleidžiamos šiuolaikinės dilemos – meilė ar pinigai – subtilybės bei šmaikščiai iliustruojamos pasirinkimų dvejonės. Spektaklyje vaidmenis kuria Ineta Stasiulytė, Lina Rastokaitė–Siaurusaitienė, Edita Užaitė, Mantas Vaitiekūnas, Tomas Rinkūnas ir Julius Žalakevičius.

Bilietus galite įsigyti internetu www.dominoteatras.lt bei renginio vietoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: