Komoda – universali namų detalė

Baldai – tikriausiai viena iš geriausių priemonių, padedančių sukurti stilingą ir išpildytą interjerą. Šiais laikais jų pasirinkimas išties didžiulis, o pritaikymo galimybės plačios. Vieni iš tokių baldų – komodos,pasižyminčiosišskirtiniu universalumu. Ką verta žinoti, kad išsirinkti jas savo namams būtų paprasčiau?

Neribotos stiliaus galimybės

Pirmasis šių baldų privalumas – stilių gausa: nuo minimalistinių iki sudėtingų, įvairiomis detalėmis dekoruotų variantų. Šiuolaikišką interjerą gali papildyti baltos arba šviesiai rudos spalvos komoda su kojelėmis. Šie elementai padeda sukurti labai tvarkingą ir subtilų kambario įvaizdį. Norintiems savo namams suteikti daugiau sentimentalumo rekomenduojama išbandyti senovinio stiliaus komodas, kurios atrodo itin elegantiškai ir skoningai. Nevaržykite savęs ir įsigykite tai, kas išties patinka, nesvarbu, tai būtų komoda su stalčiais, atviromis ar uždaromis lentynomis ar stiklinėmis durelėmis.

Kaip išsirinkti?

Tam, kad naujos komodos pasirinkimas būtų lengvesnis verta, verta atsižvelgti į šiuos patarimus.

Įvertinkite baldo dydį ir kambario plotą

Vienas iš svarbiausių aspektų, kurio nepatartina praleisti – erdvės, kurioje planuojate statyti baldą, įvertinimas. Dažniausiai komoda naudojama siekiant papildyti interjerą ir derinama prie jame jau esančių detalių. Jei patalpoje yra pakankamai laisvos vietos, kurią norite užpildyti, galima rinktis didesnį baldą su daugiau stalčių. Mažesniame kambaryje rekomenduojama statyti siauresnes, tačiau aukštesnes komodas, kuriomis neperkrausite erdvės. Verta atsižvelgti ir į tai, kiek žmonių naudosis jomis – jei ieškote sprendimo visai šeimai, geriau rinktis didesnes.

Apgalvokite, ką joje laikysite

Atsižvelgiant į tai, kad šie baldai gali turėti tiek stalčius, tiek lentynas, rekomenduojama gerai apgalvoti, ką planuojate juose laikyti. Jei tai įvairūs drabužiai, puikiai tikskomodos su talpiais stalčiais – pastarosios dažniausiai būna statomos miegamajame ir vaikų kambaryje. Baldus su atviromis lentynėlėmis populiaru naudoti svetainėse, kur laikomi įvairūs suvenyrai, knygos ir pan.

Atsižvelkite į naudojamas medžiagas

Komodų gamyboje dažniausiai naudojama medžiaga yra laminuotos medžio drožlių plokštės. Dėl didelio jų pasirinkimo galima sukurti įvairiai atrodančius baldus. Tai gali būti tiek matinė medienos imitacija, tiek vienos spalvos blizgus paviršius. Iš tokių plokščių pagaminti produktai yra ilgaamžiai ir patvarūs. Renkantis norimo dizaino produktą, svarbu atkreipti dėmesį ir į jo apdailą: kartaiskomodos dekoruojamos metalinėmis arba stiklinėmis detalėmis.

Nustatykite sumą, kiek galite išleisti

Kad ir ką planuojate pirkti, prieš tai svarbu gerai įvertinti finansines savo galimybes. Šiais laikais tiek komodų, tiek kitų baldų pasirinkimas labai didelis, o jų kaina dažniausiai priklauso nuo gamybos procese naudojamų medžiagų, dydžio, gamintojo ir t. t. Nusistatę tam tikrą pinigų sumą, galite lengviau ir greičiau išsirinkti norimą produktą, taip sutaupydami ne tik laiko, bet ir finansų.

Taigi, įvertinus šiuos aspektus, išsirinkti geriausiai lūkesčius atitinkantį baldą gali būti daug paprasčiau.

Kaip priderinti interjere?

Norint, kad komodos tinkamai išpildytų namų interjerą, visų pirma verta atsižvelgti į tai, kokiame kambaryje jos bus statomos. Pavyzdžiui, pagrindinis akcentas miegamajame dažniausiai būna lova, todėl svarbu įvertinti jos stilių. Jei pastaroji yra itin ryški ir išskirtinė, rekomenduojama rinktis paprastesnio dizaino, derančių spalvų komodą. Ją galima pastatyti priešais lovą arba šalia jos.

Ruošiantis tokį baldą pastatyti svetainėje, patariama atsižvelgti į joje stovintį staliuką: būtent prie jo lengviausia priderinti naują komodą. Jei visgi norite visiškai kitokio stiliaus baldo, naudinga įvertinti kitas kambaryje esančias detales, tokias kaip sofa, minkštas kampas, užuolaidos ir pan. Svarbiausia, kad galutinis vaizdas jus džiugintų.

Komodos, be abejonės, išsiskiria savo universalumu ir puikiai tinka įvairios paskirties ir ploto patalpose. Norite ją turėti ir savo namuose? Nieko nelaukite ir išsirinkite savo svajonių baldą – tik nepamirškite jo funkcionalumo ir patvarumo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *