Kompleksiniai pietūs: „Forto dvare“ – platus patiekalų pasirinkimas

Rokas Andrijauskas

Kitas mūsų pasirinkimas – pietūs „Forto dvare“ (Ukmergės gatvėje). Koridoriuje ant sienos kabantis meniu kvietė skaniai papietauti.

forto dvaras
forto dvaras – meniu

Tą dieną meniu mums siūlė rinktis – pievagrybių sriubą ir net 4 antrus patiekalus: didžkukulius su mėsa (kažkodėl tik 1 vnt.) (3,10 Eur.), bulvinius blynus (3,50 Eur.), vištienos salotas (3,90 Eur.) ir keptą lydekos filė (4,30 Eur.). Papildomai už 50 centų galima užsisakyti giros arba kisieliaus. Beje, skliausteliuose nurodyta suma kartu su sriubos kaina.

forto dvaras
forto dvaras – pievagrybių sriuba.

Pietums užsisakėme pievagrybių sriubą ir keptos lydekos filė.

Aptarnavo greitai, mandagiai, kultūringai. Pietų taip vadinama „prekinė išvaizda“ nepriekaištinga, skonis – irgi. Tik vienas mažytis minusas – sriuba per karšta, tad tenka palaukti arba… nusiplikyti gerklę.

forto dvaras
forto dvaras – kepta lydekos filė

Mūsų pietūs kainavo 4,30 €. Šiek tiek daugoka? Bet juk galėjome rinktis kitus, pigesnius patiekalus. Na, pavalgėme tikrai skaniai. Ačiū.

Mūsų reziumė: aplinka – 9 balai, aptarnavimas – 10 balų, kokybė – 10 balų, kaina – 8-9 balai.

O kur pietaujate jūs? Pasidalinkite savo patirtimi. Siųskite mums pietų nuotraukas, darytas mobiliuoju telefonu ir trumpą komentarą, kur ir kodėl pietaujate, kokius mėgstate patiekalus ir kiek jums kainuoja pietūs. Laiškus siųskite elektroniniu paštu info@aina.lt nurodydami laiško temą: KOMPLEKSINIAI PIETŪS.

Lauksime jūsų laiškų.

AINA redakcija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: