Kompleksiniai pietūs: Picerijoje „Can-can“ atnaujintas meniu ir didesnis pasirinkimas

Rokas Andrijauskas

„Can-can“ picerija šį pavasarį savo klientus pasitinka atnaujintu ir iki 5 patiekalų išaugusiu pietų meniu pasirinkimu. Atsinaujino – toks susidarė pirmasis įspūdis, kada padavėja atnešė meniu, nes prieš tai pažiūrėjus jų interneto svetainėje apie meniu pasikeitimus nebuvo nė žodžio ir buvo nurodytas pasirinkimas iš trijų patiekalų. Na bet malonios staigmenos visada yra gerai.

Pietų kaina svyruoja nuo 3,49 Eur. už kompleksą (sriubą ir antrą patiekalą) ir kyla iki 4,29 Eur. Bet ši kaina turintiems nuolaidų kortelę. Jei tokios kortelės neturite, mokėsite papildomai nuo 70 centų iki 1 Euro papildomai. Planuojantiems čia pietauti nuolat arba dažnai, tikrai apsimoka įsigyti čia pat parduodamą nuolaidų kortelė.

„Can-can“ picerijoje mes apsilankėme trečiadienį ir meniu mums pasiūlė pasirinkti ryžių pomidorinę sriubą ir… vieną iš penkių populiariausių 20 cm. skersmens picą (Meksikietiška, Sočioji, Vištienos BBQ, Kaimišką bei Draugų), kaina (3,49/4,19 Eur.), Gruzdintų koldūnų su mėsa, apkeptų su šonine ir grietinėlės padažu (3,59/4,49 Eur.), Sočių vištienos ir šviežių daržovių salotų ant picos paplotėlio su majonezo-balzamiko padažu (3,89/4,79 Eur.), Didžkukulių su mėsa, grietinės ir spirgučių padaže (3,89/4,79 Eur.) arba brangiausio pietų patiekalo Vištienos kepsnelių ir ryžių su daržovėmis, paskanintų kaparėlių padažu (4,29/5,29 Eur.). 

Užsisakėme sriubos bei didžkukulių. Jau esu rašęs, kuo skiriasi didžkukuliai nuo cepelinų, tad galiu drąsiai teigti, kad meniu klaidina – man buvo atnešti cepelinai su mėsa. Bet tiek to, skonis jų neblogas. Atsigerti užsisakiau jų firminės giros.

Prie sriubos mums buvo pasiūlyta pasirinkti nemokamai: arba bandelę arba duonos. Deja pamiršome paklausti padavėjos, ar atsisakius sriubos tektų už ją mokėti ar ne?

Be to padavėja maloniai pasiūlė susipažinti su sezono naujienomis.

Pavalgėme gana skaniai: sriuba skani, bandelė labai skani, cepelinai irgi gardūs, o gira skani ir saldi.  Sąskaita už pietus siekė 3,89 Eur. Tik rašydamas šį atsiliepimą ir pažiūrėjęs į kasos čekio nuotrauką pastebėjau, kad padavėja pamiršo įskaičiuoti giros kainą. Ar gira buvo nemokama? teks užsukti dar kartą ir išsiaiškinti…

Mūsų reziumė: aplinka – 9 balai, aptarnavimas – 9 balai, kokybė – 9 balai, kaina – 9 balai.

O kur pietaujate jūs? Pasidalinkite savo patirtimi. Siųskite mums pietų nuotraukas, darytas mobiliuoju telefonu ir trumpą komentarą, kur ir kodėl pietaujate, kokius mėgstate patiekalus ir kiek jums kainuoja pietūs. Laiškus siųskite elektroniniu paštu info@aina.lt nurodydami laiško temą: KOMPLEKSINIAI PIETŪS.

Lauksime jūsų laiškų.

AINA redakcija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: