Kompleksiniai pietūs: valgysi sriubą, ar ne, vis tiek už ją mokėsi

Rokas Andrijauskas

„Čili pica“ – senas geras brendas, įsikūręs Panevėžyje, Laisvės aikštėje, ankščiau visiems gerai žinomo „Teatrabario“ vietoje. Bet tai buvo seniai ir gal jau mažai kas mena tuos „Teatrabario“ laikus.

„Čili pica“ pietums pasiūlė didžiulį lapą patiekalų, kurį kaip supratau varto priklausomai nuo savaitės dienų: porinėmis (lyginėmis) savaitės dienomis siūlo vienos lapo pusės patiekalus, o  neporinės (nelyginėmis) – kitos lapo pusės. Meniu skelbė, kad pietų meniu galioja nuo 11 iki 15 val. Tuo metu su nuolaida galima įsigyti gėrimo „Coca-cola“, 250 ml. už (0,99 Eur.), kavos Lavazza (2,49 Eur.) ir Čili vandens 0,5 l už (0,49 Eur.)

Picerijoje skamba muzika, mirga televizoriai, žmonių vidutiniškai, užimti kokie 6 ar 7 staliukai, jokio šurmulio, ramu.

Meniu skelbia, kad pietūs čia nuo (2,49 Eur.) ir prie kiekvieno antro patiekalo nurodyta komplekso kaina, kuri susideda irgi iš dviejų dalių: baltame fone nurodyta kaina tiems, kurie neturi lojalumo kortelės, o geltoname fone kaina su lojalumo kortelės nuolaida.

Vadinasi, jei neturi nuolaidų kortelės, tavo pietūs kainuos nuo (2,99 Eur.) iki (4,99 Eur.). Atitinkamai, jei turėsi nuolaidų kortelę, pietūs kainuos nuo (2,49 Eur.) iki (4,49 Eur.). Galima sutaupyti 50 centų. Dažniau čia užsukantiems pietauti, patarčiau už (2 Eur.) vienkartinį mokestį įsigyti lojalumo kortelę, kuri atsipirks jau po 4 dienų.

Beje, vienas nemažas minusas – meniu nėra išskirta, kiek kainuoja sriuba ir tai ne šiaip sau: užsisakysi sriubą, ar ne, vis tiek mokėsi pilną komplekso kainą. Įdomu, kur žiūri vartotojų teisių apsauga?

Mes nuolaidų kortelę turime, tad užsisakome drąsiai ir sriubą ir antrą patiekalą – žuvies kepsnelius „Panko“. Tai gruzdinti lydekų filė kepsneliai „Panko“ (pirmą kartą girdžiu tokius), virti grikiai pagardinti špinatais, svogūnais, grietinėlės padažu, sūriu, marinuoti virti raudoni burokėliai, grietinėlės ir sojos padažas, žalumynų padažas ir špinatų lapai. Kokia dienos sriuba informuoja barmenas-padavėjas. Šį kartą valgėme kopūstų sriubą. Barmenė dar pasiūlė „skrudintos duonytės“, bet ji jau už papildomą kainą.

Maistas normalus, jokio „Vau“ ar „Och“ nepasakyčiau, bet suvalgėme gana skaniai. aptarnavo kultūringai, lyg ir viskas gerai. Sąskaita už pietus siekė 4,29 Eur. Mūsų reziumė: aplinka – 9 balai, aptarnavimas – 9 balai, kokybė – 9 balai, kaina – 8-9 balai.

O kur pietaujate jūs? Pasidalinkite savo patirtimi. Siųskite mums pietų nuotraukas, darytas mobiliuoju telefonu ir trumpą komentarą, kur ir kodėl pietaujate, kokius mėgstate patiekalus ir kiek jums kainuoja pietūs. Laiškus siųskite elektroniniu paštu info@aina.lt nurodydami laiško temą: KOMPLEKSINIAI PIETŪS.

Lauksime jūsų laiškų.

AINA redakcija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: