Pradžia Kultūros naujienos Koncertas „Panevėžio garso“ 55-ečiui paminėti

Koncertas „Panevėžio garso“ 55-ečiui paminėti

1002
0

Š.m. balandžio 26 d. 18 val. J. Miltinio dramos teatre vyks orkestro „Panevėžio garsas“ koncertas “Kas benutiktų”, kuris dedikuojamas kūrybinės veiklos 55-siems jubiliejiniams metams.

Įžengdamas į naują veiklos etapą, orkestras kviečia jubiliejų pasitikti su Jeronimu Miliumi ir Valerija Iljinaite. Naujoje koncertinėje programoje „Kas benutiktų“ atskleisime šio žanro galimybes – nuo populiarių miuziklų iki roko baladžių. Kolektyvui diriguos net trys dirigentai, o pasveikinimo kūrinius atliks geriausi orkestro bičiuliai: džiazroko atlikėja, tarptautinių konkursų laureatė Andžela Serkevič, respublikinių ir tarptautinių festivalių dalyvė, solistė Laima Česlauskaitė, legendinės grupės „Laiptai“ siela, vokalistas Henrikas Balčiūnas, daugelio tarptautinių konkursų laureatas Justinas Mačys.

Viso koncerto metu skambanti muzika nepriklausomai nuo mūsų norų, keičia mus, turtina mūsų emocijas ir leidžia toliau ambicingai ieškoti naujo skambesio savo kūryboje. Kieno širdys dar atviros įspūdžiams, kas benutiktų, turite leisti sau tai patirti. Jūs , pučiamųjų instrumentų muzikos gerbėjai, esate neįkainojama dovana mums.

Iki 1996 metų orkestras savo kūrybinę veiklą vykdė kaip pučiamųjų instrumentų orkestras „Garsas“, vėliau buvo pervardytas į „Panevėžio garsas“. 2005 m. Panevėžio miesto pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas“ pripažintas koncertine įstaiga. Daugiau nei penkis dešimtmečius nenutrūkstančioje orkestro istorijoje versime naują puslapį – orkestras taps Muzikinio teatro kolektyvo dalimi. Todėl koncerto dieną pasidalinsime tomis sustabdytomis akimirkomis, kurios jau tapo orkestro istorija. J. Miltinio dramos teatro foje bus eksponuojama meninių fotografijų paroda „Garsas“. Fotografijose ir yra tai, ko kartais ne(be)matome savo kasdienybėje. Prisiminkime kartu jas.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.