Koncertas Tarptautinei frankofonijos dienai

Kovo 16 d. 17.15 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyks Tarptautinei frankofonijos dienai paminėti skirtas koncertas. Jo metu skambės Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos moksleivių atliekami garsių prancūzų kompozitorių kūriniai. Renginyje išgirsime ir gyvos prancūzų kalbos, ja kalbės šios gimnazijos tikybos mokytoja Marytė Širkaitė.

Prancūzija siejasi su romantiškomis akordeono melodijomis, garsėja klasikos grandais. Šis vakaras pakvies į prancūzišką muzikinę kelionę, kurios metu išgirsite Pierre-Octave Ferroud, Claude Debussy ir Georges Hue kūrinius. Koncerto dalyviai: Tėja Balčiūnaitė, Simas Urbonavičius, Erikas Ignatavičius ir Vaiva Bilevičiūtė. (Mokytojai – Jūratė Vilienė ir Saulius Buitvydas.)

Kovo 20-ąją minima Tarptautinė frankofonijos diena. Frankofonija simbolizuoja bendrystę, solidarumą ir taiką – šia proga visame pasaulyje organizuojama daugybė šventinių ir kultūrinių renginių. Biblioteka jau ne vienerius metus turtinga programa prisideda prie frankofonijos dienos minėjimo.

Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: