Panevėžio muzikinio teatro orkestro dirigentas Erki Pehk (Panevėžio muzikinio teatro nuotr.)

Koncertas VILTIES SPARNAIS – skleisti tikėjimą teisingumo pergale

Panevėžio muzikinis teatras drauge su Panevėžio miesto savivaldybe minėdami karo prieš  brolišką Ukrainos tautą antrąsias metines kviečia panevėžiečius ir miesto svečius vasario 24 d. 18 val.  į nemokamą paramos ir labdaros koncertą „Vilties sparnais“. Koncertas taip pat skirtas paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Estijos nepriklausomybės dieną. 

„Koncerte skambėsianti muzika turi gilią ir šviesią potekstę, kuria norime sustiprinti tikėjimą artėjančia teisingumo pergale. Vykstantis karas nėra pamirštas, slogios mintys apie jį lydi mus kiekvieną dieną, tad šia įkvepiančia ir be galo gražia muzika giedosime viltį ir melsime taikos. Vasario 24 d.  taip pat yra mano tėvynės gimimo diena, tad koncerto programoje atsispindi įvairūs, bet nuoširdūs jausmai, persmelkti šventinio džiugesio, sielvarto, šviesos, dėkingumo ir tikėjimo,“ – kalbėjo Panevėžio muzikinio teatro orkestro dirigentas Erki Pehk.

Programoje skambės ryškūs XIX a. prancūzų ir vokiečių kompozitorių kūriniai – Gabrielio Faurè „Requiem“ ir Richardo Wagnerio „Zygfrydo idilė“, kuriuos atliks Erki Pehk diriguojami Panevėžio muzikinio teatro choras ir orkestras, vienas žinomiausių Lietuvos profesionalių chorų – Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija” (meno vadovas ir vyr. dirigentas L. Balandis) ir solistai Salomėja Petronytė (sopranas) ir Arminas Skirvainis (baritonas).

Koncerto „Vilties sparnais“ dieną Panevėžio muzikinio teatro foje veiks labdaros fondo „Angels of Light“  įkūrėjo, humanitarinę pagalbą organizuojančio savanorio Artūro Šipelio ir jo bendrakeleivių parengta karinių trofėjų ekspozicija ir paroda „Iš karo fronto linijos Ukrainoje“.

Kviečiame visus norinčius dalyvauti koncerte rezervuoti vietas: https://kakava.lt/renginys/vilties-sparnais/7614/13856

Vietų skaičius ribotas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: