Koncertinį turą pradės gimtajame mieste

         Sausio 26 d. Panevėžio muzikiniame teatre savo koncertą surengs panevėžietė, pianistė Konstancija Kerbedytė-Sabaliauskienė, scenoje pasirodysianti kartu su muzikos meno daktaru, operos solistu ir pianistu Remigijumi Sabaliausku. Taip pat koncerte dalyvaus ir ypatingas svečias, Konstancijos tėtis, dainininkas Kastytis Kerbedis.

         Koncertuojantis duetas pristato autorinį projektą ,,Tikroji meilės istorija“, kuriame muzikos ir autorinės poezijos kalba bus papasakoti Konstancijos ir Remigijaus Sabaliauskų gyvenimo vingiai. Programoje skambės gražiausi S.Rachmaninovo, P.Čaikovskio, M.Glinkos romansai, fortepijoniniai duetai, kūriniai iš Frank‘o Sinatros repertuaro, Kastyčio Kerbedžio atliekamos dainos. Duetas rengia koncertinį turą po Lietuvą ir visai ne atsitiktinai turą pradės Panevėžyje, kur Konstancija gimė, augo ir praleido didžiąją gyvenimo dalį.

       ,,Koncertinį turą pradėti gimtajame mieste – didelė atsakomybė, bet kitokios pradžios savo turui negalėjau nė įsivaizduoti. Panevėžyje aš gimiau, augau, mokiausi Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje, formavausi kaip asmenybė ir tik būdama 15 metų išvykau mokytis į Nacionalinę M.K.Čiurlionio menų mokyklą, po kurios įstojau į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, sukūriau šeimą ir jau aštuonerius metus gyvenu Vilniuje. Sugrįžti į Panevėžį visuomet yra smagu – čia mano draugai, mano vaikystės prisiminimai, didžioji dalis giminaičių taip pat gyvena čia, tad neretai sugrįžtu į gimtąjį kraštą. Aš didžiuojuosi tuo, kad esu panevėžietė ir kad galiu būtent čia pradėti koncertinį turą, su klausytojais pasidalindama savo atliekama muzika ir autorine poezija.“ – pasakoja pianistė Konstancija Kerbedytė-Sabaliauskienė.

        Konstancijos ir Remigijaus Sabaliauskų duetas sėkmingai koncertuoja ir Lietuvoje, ir užsienyje. Praėjusių metų liepos mėnesį duetas grįžo iš Kinijos, kur Dr.Remigijus Sabaliauskas dvejus metus stažavosi tarptautinėse mokyklose, koncertavo įvairiose salėse ir susilaukė didelio klausytojų bei renginių organizatorių susidomėjimo. Iki 2011m. devynerius metus iš eilės Dr.Remigijus Sabaliauskas gyveno, mokėsi ir dirbo Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur įgijo muzikos meno daktaro laipsnį.

      ,,Patirtis, įgyta JAV ir Kinijoje, leidžia plačiau pažvelgti į atlikimo meną, praplečia požiūrį į pasaulį, muziką, interpretacijas. Mūsų autorinis projektas ,,Tikroji meilės istorija“ yra itin drąsus ir atviras, nes programa paremta tikrais mūsų gyvenimo faktais, bet būtent tokia ir yra mūsų pagrindinė projekto žinutė – kad meilė yra gražiausias pasaulio jausmas ir apie tai norisi kalbėti garsiai. Tiesa, muzikos kalba tai padaryti yra lengviau. (šypsosi) Pagyvenus ne vienoje pasaulio šalyje įgyji pasitikėjimo savimi, supranti, kad būsi laimingas tik tada, kai gyvenime veiksi ir dirbsi tai, kas tau patinka. Mums su Konstancija koncertuoti – pats didžiausias malonumas, tad mes džiaugiamės, kad galime gyvenime veikti tai, kas mums labiausiai patinka ir taip, kaip mums to norisi. Šio turo tikslas skleisti geras emocijas, jomis užkrėsti klausytojus, kalbėti apie amžinąją vertybę – šeimą ir kaip muzika gali sujungti dvi skirtingas asmenybes į tvirtą vienetą. Kokia bus ,,Tikrosios meilės istorijos“ pabaiga? Atvykite paklausyti mūsų pasakojimo ir atsakysime į šį klausimą.“ – mintimis dalijasi Dr.Remigijus Sabaliauskas.

Konstancijos ir Remigijaus Sabaliauskų koncertas ,,Tikroji meilės istorija“ Panevėžio muzikiniame teatre, sausio 26d. 18val. Bilietai platinami muzikinio teatro kasoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: