Panevėžio PPAR nuotr.

Konferencija apie „Rail Baltica“ įtaką šiaurės Lietuvos regionui

Panevėžyje surengta konferencija apie „Rail Baltica“ įtaką Šiaurės Lietuvos regionui. Joje dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai mero pareigas einantis Deividas Labanavičius, LR susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius, regiono savivaldybių merai ir atstovai, verslininkai.

„Rail Baltica“ projektas turės didelės įtakos ir Lietuvai, ir Panevėžio regionui. Bus iššūkių, bet ir naujų galimybių gyventojams bei verslui“, – sveikindamas konferencijos dalyvius sakė D. Labanavičius.

Skaitydamas pranešimą D. Labanavičius pabrėžė: „Savivaldybės strateginis tikslas – sudaryti sąlygas ir galimybes įrengti Panevėžio geležinkelio krovinių regioninį terminalą (logistikos centrą) prie „Rail Baltica“ vėžės, atlikti reikalingus veiksmus ir sprendimus. Prognozuojama, kad keleivių judėjimas tarp Kauno, Panevėžio ir Rygos išaugs, o mobilumas ypač svarbus regiono vystymuisi, gyventojų užimtumui ir investuotojų pritraukimui“.

„Džiugina, kad Panevėžyje atsiras intermodalinis krovinių terminalas, keleivių stotis. Tai labai svarbu Panevėžio regiono verslui. Konferencija atsakė į daugelį klausimų ir suteikė daugiau aiškumo. Reikia ruoštis ateities planams“, – teigė konferenciją organizavusių Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Komunikacijos skyriaus ir PPAR inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *