Bendruomenės naujienosReporteris

Konferencija “Augu sveikas, kai žinau – 2“

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla, įgyvendindama  Panevėžio miesto savivaldybės neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektą „Augu sveikas, kai žinau – 2“,  organizavo mokyklos mokiniams,  pedagogams bei svečiams apibendrinamąją prevencinę konferenciją tema „Augu sveikas, kai žinau – 2“.

Labai džiugu, jog mūsų konferencijoje aktyviai dalyvavo 5 – 10 klasių mokiniai kartu su klasių vadovais bei mokiniai kartu su socialinėmis pedagogėmis ir psichologe iš Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro, „Saulėtekio“ progimnazijos ir Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė – žolininkė  Gražina Bieliakienė.

Konferencijos metu mokiniai komandose kartu su pedagogais pristatė savo sukurtus prevencinius darbus, parengtus plakatus ir skaitė pranešimus prevencinėmis temomis: „Sveika gerti vandenį“, „Rūkyti negerai“, „Sveika gyvensena“, „Ar norime būti sveiki, linksmi ir laimingi?“,  „Sveikatos patarimai“, „Kada paskutinį kartą juokiausi?“. Pranešimai  mums buvo labai informatyvūs, įdomūs ir su patarimais, kaip sveikai gyventi ir nerūkyti. Konferencijos pabaigoje kartu smagiai pasijuokėme iš įdomios medžiagos, kuri  buvo skirta juokui ir atsipalaidavimui.

Po mokinių pristatytų darbų ir pranešimų socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė apibendrino konferencijos programą ir pasidalino sveikos gyvensenos patarimais, kurie mus moko  padėti sau:  skirti daugiau laiko, pailsėti, tinkamai maitintis, sportuoti, nepamiršti draugų, judėti, mąstyti pozityviai,  draugiškai bendrauti su kitais vaikais ir suaugusiais, aktyviai veikti darant  gerus darbus. Mūsų viešnia iš Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuro – visuomenės sveikatos priežiūros specialistė – žolininkė  Gražina Bieliakienė skaitė pranešimą tema „Vaistingieji augalai – gamtos sukurti“. Iš pranešimo visi susipažino su augalais ir jų galia, sužinojo apie augalų spalvas, kokią įtaką jie mums daro, kaip padeda susirgus. Po to visi kartu galėjo vaizdžiai susipažinti su augalais, juos pačiupinėti ir paragauti Gražinos žolelių arbatų.

Konferencijos pabaigoje, po skanios ir sveikos arbatos, visi maži ir dideli stojo į salės vidurį ir kartu su vadove Audra Petronaityte sportavo, mokėsi šokti POUND, t. y. daryti energingą viso kūno treniruotę su lazdelėmis. Visiems dalyviams treniruotė šauniai pavyko.

Socialinė pedagogė metodininkė Edita Kazlauskienė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.