Bendruomenės naujienosReporteris

Konferencijoje patirtimi dalijosi mokiniai ir mokytojai

Kiekvieną pavasarį Kėdainių „Ryto“ progimnazija sukviečia mylinčius gamtą ir bandančius atskleisti jos paslaptis vaikus ir mokytojus į nacionalinę moksleivių ir mokytojų konferenciją „Gamta ir mes“. Šiais metais pasidalyti patirtimi susirinko mokiniai ir mokytojai iš Kėdainių, Kauno, Visagino, Raseinių, Vilniaus, Radviliškio, Tauragės, Vilkyškių ir Panevėžio.

Dembavos progimnazijai atstovavo net dešimt jaunųjų gamtos tyrėjų. Kristupas Eiva, Barbora Martyna Kisieliūtė ir Vytautė Pelutytė perskaitė pranešimą „Tiriamieji darbai mokyklos aplinkoje ir močiutės darže“. Emilijus Trinkūnas pasidalijo paties patikrintais būdais, kaip pratęsti rudeninių veislių obuolių vartojimo sezoną. Rokas Januška ištyrė natūralių augimo stimuliatorių įtaką sėklų sudygimui. Gabrielė Abukavičiūtė ir Diana Litvinaitė pristatė tiriamąjį darbą „Išmanieji telefonai mokinių gyvenime“. Beatričė Vanagaitė, Jovilė Vizbaraitė ir Samanta Sadzevičiūtė konferencijos klausytojus supažindino su pieno produktų sudėties tyrimų rezultatais. Mokytojos pranešime „Gamtamokslinis ugdymas per tiriamąją veiklą“ pasidalijo pačių sukurtomis tiriamųjų darbų metodikomis.

Konferencijoje išgirdome daug įdomių minčių, palyginome savo ir kitų darbus, pasisėmėme idėjų. Visi gavome dovanų dar spaustuvės dažais tebekvepiančias knygutes „Gamta ir mes“, kuriose malonu matyti savo atliktų darbų aprašymus bei Dembavos progimnazijos vardą. Džiugu, kad turime tokių entuziastingų jaunųjų tyrėjų, o mokykla palaiko gamtotyrines idėjas ir sudaro sąlygas jomis dalytis šalies renginiuose.

A. Klebonaitė, M. Trinkūnienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button