Konfliktas: kova už savąją tiesą – peiliu

Rugpjūčio 6 d. pavakarį, dar neatlėgus dienos karščiui, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Pandėlio seniūnijoje moteris peiliu sužalojo vyrą. Patikslinę adresą, policijos pareigūnai išskubėjo į įvykio vietą.

Tiek operatyvinės grupės darbuotojams, tiek patruliams šeima, kurioje įvyko konfliktas, žinoma – vykta ten jau ne vieną kartą. Dažnas svečias pas nuolat konfliktuojančius sutuoktinius ir apylinkės inspektorė. Išskirtinis šios poros konfliktų bruožas – savo tiesos įtvirtinimas peiliu. Ir šiuo įrankiu dažniausia švaistosi moteriškė. Prieš kelerius metus sužalojusi savo vyrą, gana greit su juo susitaikė, o paskui vėl puolė.

Dūrio į šlaunį būta nestipraus, peilis praslydo po oda. Sužeistasis dar tebėra medikų priežiūroje, jo sutuoktinė naktį praleido Policijos komisariato areštinėje. Aršiajai moteriškei nustatytas vidutinis girtumas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 straipsnio „Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas“ 2 dalį.

2014 m. ši Pandėlio seniūnijos gyventoja 2 kartus patraukta administracinėn atsakomybėn. Kartą už specialiųjų tarnybų trukdymą nesant poreikio ir kartą dėl chuliganiško elgesio prieš seniūnijos socialinę darbuotoją. Triukšmadarei skirtos piniginės baudos, jos kol kas nesumokėtos.

Įvertindami panašius įvykius ir tai, kad artėja dešimtadienis, kai pradedamos gauti pašalpos ar kitos socialinės išmokos, kad karštis daro įtaką mąstymui, policijos pareigūnai planuoja prevencines priemones, skirtas viešajai tvarkai ir rimčiai užtikrinti. Numatyta aplankyti kuo daugiau socialinės rizikos šeimų, užsukti į poilsiavietes, paežeres, kitas laisvalaikio leidimo vietas.

 

Rasa Černauskaitė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: