Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-07-29

Konrado akibrokštas „Meilėje be sienų“ liko nesuprastas: „Tokie dalykai man nepatinka ir žmogus akyse iškart krenta“

Romantiškiausiame TV3 ir Go3 projekte „Meilė be sienų“ tęsiasi intrigos. Vaikinai įsidrąsino – vieni į pasimatymus ėmė kviesti net ne po vieną merginą, o kiti neslepia tarpusavio konkurencijos – žaisti gražiai ir sąžiningai nebėra laiko.

Vis dėlto merginos vyrus mato kiaurai. Joms aišku, kuris – mergišius ar nenuoširdus, o kuris, galbūt, tikrai jaučia kažką nesumeluoto. Tačiau skaudžiausia tai, kad ne visuomet meilė turi atsaką…

Didžiausią akibrokštą šią savaitę sukėlė Konradas. Vyras, nors ir apipiltas moterų dėmesiu, padarė vieną didelę klaidą – į pasimatymą pasikvietė abi gražuoles – ir Olgą, ir Kristiną. Olga iš pykčio nesitvėrė savo kailyje, o kiek santūresnė Kristina tiesiog stebėjo situaciją.

Tačiau į klausimą, su kuria iš jų Konradas norėtų būti labiau, vyras atsakyti kol kas negali. „Dabar sunku pasakyti. Norėčiau jūsų abiejų, bet, žinote… O jeigu gyventume trise?“ – juokavo jis, bet merginos tokio jo humoro nesuprato.

„Aš su tuo nesutinku. Pasijaučiau nereikalinga. Tokie dalykai man nepatinka ir žmogus akyse iškart krenta“, – sakė Olga neslėpdama, kad rimtų santykių su tokiu vyru niekuomet neįsivaizduotų.

O štai Konradas pripažino, kad nuo pat projekto pradžios jam labiausiai į akį buvo kritusi Kristina. Jo nuomonė nepasikeitė netgi po šio dvigubo pasimatymo. „Kristina man patiko nuo pat pradžių – ji tokia moteriška, žavi, rami. Bet reikėjo laiko – reikėjo nueiti į dvigubą pasimatymą, kad galėčiau palyginti“, – sakė jis nė neslėpdamas, kad merginos tarpusavyje jo akyse konkuravo.

Ir vis dėlto, kad ir kaip stengtųsi, vyras šaudo pro šalį… Po jų pasimatymo Olga pastebėjo, kad Konradas į jokį klausimą neatsako tiesiai, o Kristina palaikė jį mergišiumi – tą suprato pamačiusi jo „Instagram“ profilį. Taip pat ji, ji nori būti vienintelė, tačiau Konradas to pasiūlyti negali…

O štai Justinas ir Danas toliau pešasi dėl Aleksandros širdies. Tačiau dėl jos į realybės šou atvykęs Danas ir pats atsidūrė pasirinkimų kryžkelėje. Į pasimatymą su žaviąja Aliona nuėjęs vaikinas buvo netikėtai nustebintas, o Aleksandra įsigijo konkurentę.

„Mačiau, kad tu labai, labai, labai graži. Galvojau, kad tai viskas, ką turi. Atleisk, kad taip pagalvojau. Bet kai pradėjome bendrauti… Tai pakeitė žaidimą“, – ir pačiai merginai prisipažino jis.

Tuo tarpu Justinas tokiu pokyčiu džiaugiasi. Vyras Danui davė aiškią užuomina – mergina dar niekuomet nebuvo tokia laiminga. Tiesa, jis neslepia ir to, jog jam būtų kur kas maloniau, jei Danas rinktųsi ne Aleksandrą, o Alioną. Tačiau ar Danas jo žodžių paklausys?..

Dar daugiau romantikos, bučinių ir intrigų – jau šiandien, 20.30 val. per TV3 realybės šou „Meilė be sienų“, o dar daugiau papildomų ir beprotiškai intriguojančių epizodų – naujos kartos televizijoje Go3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: