Konservai katėms, ar jie pakankamai maistingi?

Maistas reikalingas, kad gyvūnas išgyventų ir galėtų kokybiškai funkcionuoti pasaulyje. Kaip ir žmonės, taip ir katės mėgsta skaniai pavalgyti, dėl to reikia ieškoti alternatyvos, kad maistas būtų skanus ir sveikas. Yra daug pasirinkimo galimybių, kurias gali valgyti katės: sausas maistas su mėsa, sausas maistas su daržovėmis, sausas maistas su lašiša, sausas maistas su ėriena, sausas maistas išrankioms, sterilizuotoms ar net mažoms katėms. Tačiau tai nėra vienintelis maistas, kuriuo gali maitintis katės. Sausas maistas yra sveikesnis ir subalansuotas, tačiau kartais galima ir palepinti kates, nes joms ir patinka skaniai valgyti. Kačių lepinimui galima rinktis konservus, kurie skirti būtent katėms ir skanėstus, kuriuos galima duoti už gerai atliktas užduotis.

  • Konservai katėms dažniausiai patinka labiau už sausą maistą, dėl to galima jį maišyti su sausu maistu ir taip išgauti sveikesnį maisto racioną savo gyvūnui. 
  • Jei nusprendėte, jog norite savo katę maitinti konservais, rinkitės tik aukštos kokybės produkciją, kurioje yra itin daug mėsos ir reikia atkreipti dėmesį, kad konservai būtų begrūdžiai, kadangi grūdai netinka kačių dietos planui ir sveikai bei subalansuotai mitybai, kad katė būtų sveika. Geriau rinktis konservus ar sausą maistą su daržovėmis.
  • Konservuose galima rasti baltymų šaltinį – paštetą ar žele, kurie yra itin gardūs ir patiks net išrankioms katėms.
  • Konservų pagalba galima sukurti įvairiapusę, subalansuotą ir skanią mitybą savo augintiniui.

Alpha zoo galima rasti ne tik gardaus ir sveiko maisto gyvūnams, bet ir geriausių antkaklių (alphazoo.lt antkakliai šunims). Galima rinktis įvairių dydžių ir spalvų,dizainų, kurie patiks ne tik šeimininkui, bet ir pačiam šuniui. Antkaklis taps puošmena, kurios šuo net nejaus, nes būtent šioje internetinėje parduotuvėje gaminami antkakliai yra laisvi ir pritaikyti visiems šunims.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: