TS-LKD nuotr.

Konservatoriai baigia dėlioti savo vedlius savivaldos rinkimuose

Praėjusį šeštadienį Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos taryba patvirtino kandidatus į merus kitąmet kovą vyksiančiuose savivaldos rinkimuose. Konservatorių vadovybė patvirtino 49 kandidatus savivaldybėse, o likusiose vienuolikoje, tarp jų ir Rokiškio rajone, ketina tvirtinti gruodžio 1-ąją.

Anykščių rajone kandidatu į merus deleguojamas laiko ir rinkėjų išbandytas, ne vieną kadenciją mero kėdėje sėdėjęs žinomas gamtininkas ir jos tyrinėtojas 1959  metais gimęs Sigutis Obelevičius.

Biržų rajone tiesioginiuose mero rinkimuose už konservatorius dalyvaus jau merės duonos ragavusi, tremtyje 1958 metais gimusi, mokytoja Irutė Varzienė.

Kupiškio rajone jau trečiai kadencijai konservatoriai į mero postą deleguoja 1965 metais gimusį Dainių Bardauską. Iki jo Kupiškio kraštas buvo gana valstietiškas ir iki jo paskutiniu rajono meru buvo dabar parlamentaras Jonas Jarutis.

Konservatorių partijos vadovybė kandidatu į Panevėžio miesto merus patvirtino jau antrą kadenciją Seime dirbantį, buvusį žurnalistą ir redaktorių, alpinistą, 1961 metais gimusį Bronislovą Matelį.

Panevėžio rajono konservatoriai savo pozicijas rajone užleido valstiečiams po to, kai tuometis meras Marijonas Kazys Jočys nusisuko nuo saviškių ir perėjo pas centro liberalus. Nuo tada rajone konservatorių pozicijos susilpnėjo ir į valdžios olimpą užlipo valstiečiai. Į tiesioginius mero rinkimus konservatoriai šįkart deleguoja ilgametį rajono tarybos narį 1962 metais gimusį Kazimierą Algirdą Budrį.

Turbūt niekas neabejojo, kad ir kitąmet Pasvalio krašte konservatoriai į rinkimus siųs nepakeičiamą šio rajono merą 1961 metais gimusį Gintautą Gegužinską, kuris, jei nemeluoja atmintis, nėra pralaimėjęs nė vienų rinkimų ir Pasvalį yra pavertęs viena iš konservatorių tvirtovių.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: