Panevėžio PPAR nuotr.

Kontaktų vakare Panevėžio PPAR nariai tapo kūrėjais

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai rinkosi į tradicinį kontaktų vakarą, kuris vyko Panevėžio miesto dailės galerijoje. Vakaro svečias – žinomas fotomenininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Algimantas Aleksandravičius.

A. Aleksandravičius yra Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, Tarptautinės meninės fotografijos federacijos (FIAP) fotografas menininkas (AFIAP).

Menininkas yra surengęs Lietuvoje ir užsienyje per aštuoniasdešimt personalinių parodų. Daugelio fotoalbumų ir parodų sudarytojas. Dešimties autorinių fotografijų albumų autorius, tarp jų – Lietuvos regionams skirtų meninių albumų: „Aukštaitėj – aukšts dongs ė čysts vondva“, „Žemaitėjė – mona meilė“, „Dzūkija – išskaicytas iš Dzievulio drabnų raštų…“ ir „Sūduva – Terra Sudorum – šviesos išpasakota“. Be visų reikšmingų pasiekimų – A. Aleksandravičius buvo vienas pirmųjų, įsteigęs sporto kooperatyvą, jo sporto klubas buvo pirmasis mokamas klubas Panevėžyje, jis daugelio kavinių įkūrėjas.

Panevėžio PPAR kontaktų vakare susirinkusieji taip pat buvo supažindinti apie Panevėžio miesto futbolo problemas ir iššūkius. Apie tai pasakojo Futbolo A lygos prezidentas Deividas Šemberas, futbolo klubo „Panevėžys“ vadovas Bronius Vaitiekūnas, Panevėžio futbolo akademijos direktorius Darius Butkus, Raimundo Sargūno sporto gimnazijos direktorė Jūratė Pauliukienė.

Buvo pristatyti nauji Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai: Juozo Masiulio knygynas (vadovė Jurga Silantjeva) ir UAB „Aukštaitijos implantologijos klinika“ (vadovė Dainora Mardosienė).

Antroje vakaro dalyje Dailės galerijos kolektyvas pakvietė Panevėžio PPAR narius tapti kūrėjais ir išbandyti kelias dailės technikas. Verslininkams buvo surengtos edukacinės kūrybinės dirbtuvės: „Kuriu paveikslus monotipijos technika“, „Šamoto suvenyro lipdymas“, interaktyvus fotografinis žaidimas „Pagauk skraidančią lėkštę Panevėžyje“.

„Dėkoju renginio organizatoriams, kad subūrė verslą, sportą ir kultūrą, Sporte kaip ir gyvenime, būna pakilimai, būna atoslūgiai, todėl tikiu, kad ateityje vėl turėsime reprezentacinę miesto futbolo komandą ir iš šių ąžuoliukų užaugs tvirta ąžuolų komanda. Matome, kaip atgimė ir išaugo mūsų krepšinio klubas „Lietkabelis“, tikiu kad tai atsitiks ir su futbolo komanda. Todėl prašau verslo paremti mūsų jaunuosius futbolininkus bei gražias miesto futbolo tradicijas“, – Panevėžio PPAR kontaktų vakare sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius pasidžiaugė, kad miesto verslas ir valdžios atstovai randa vis glaudesnį bendradarbiavimą. „Šaunu, kad verslo renginiuose kaskart vis matome miesto merą, vyriausiąją architektę, kitus savivaldybės administracijos darbuotojus. Mūsų visų tikslas yra vienas – Panevėžys. Tik taip sujungę jėgas galėsime džiaugtis vis gerėjančiu ir gražėjančiu savo miestu“, – teigė V. Matkevičius.

Panevėžio PPAR nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: