Koronavirusas Panevėžyje: šešių ligonių būklė lengva, vienas – reanimacijoje

Šiandien VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas surengė spaudos  konferenciją, kurios metu pateikė naujausią informaciją apie Panevėžyje gydomus pacientus, kuriems nustatytas koronavirusas (COVID-19).

„Šiuo metu ligoninėje gydomi 7 pacientai. Šešių iš jų būklė yra lengva ar vidutinio sunkumo, o vienas atvejis sunkus ir pacientas gydomas reanimacijoje. Vakar gauti dviejų pacientų neigiami atsakymai. Po pakartotino testo, jei jis bus neigimas, pacientai keliaus namo“, – pasidžiaugė Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovas.

Dar viena džiugi žinia, kad tik kovo 30 d. paskutinis infekuotas ligonis pristatytas į Panevėžio ligoninę. Jau kelios dienos Panevėžyje nėra naujų atvejų. Pasak ligoninės vadovo, galima daryti prielaidą, kad situacija teikia vilčių ir gal būt pavyks išvengti blogiausio scenarijaus. „Bet atsipalaiduoti nereikia, nes gali sekti antroji banga, kuri gali būti daug didesnė ir blogesnė už pirmąją bangą“, – teigia A.Skorupskas.

Nuo pirmadienio nefiksuojama jokių pacientų iš Biržų. Reiškia Biržų viruso židinys lokalizuotas ir galimi kontaktai išaiškinti.

Ligoninės vadovas pasidžiaugė, kad 51 medikas kuris buvo karantine jau dirba. Antrojo praėjusios savaitės įvykio, kurio metu galėjo užsikrėsti gydytojai, 14 gydytojų karantine. Pirmas jų testas buvo neigiamas, o antrąjį testą pradės  atlikti rytoj.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: