Koronoviruso pandemija negrįžtamai pakeitė žmonių gyvenimus

Tęsiantis COVID’o pandemijai, o Lietuvos valdžiai trypčiojant vietoje niekas nežino, kaip gyvensime ateityje, ar galėsime susitikti su artimaisiais, ar galėsime atostogauti, nueiti į paslaugų salonus, koncertus, sporto varžybas, apsipirkti ar net į darbą. Daugėjant naujų susirgimų ir mirštančiųjų nuo pavojingo viruso, panašu, kad ne tik priverstinai nešiosime apsaugines kaukes, bet ir vėl grįšime į naują karantiną. O kas toliau, ko mums laukti ir tikėtis portalas „AINA“ pasiteiravo būrėjos Dalios, ką visgi rodo kortos?

Būrėjos Dalios teigimu, gana netikėtai prasidėjusi pandemija labai greitai nesibaigs. Ji svyruos tam tikromis bangomis panašiai kaip potvyniai ir atoslūgiai ir galiausiai pasitrauks tik maždaug po trejų metų.

Ponia Dalia nė neabejojo, kad naujas karantinas Lietuvoje bus įvestas ir galbūt dar ne kartą, tačiau kada tai bus padaryta priklausys nuo valdiškos moters, kuri jaučia didelį žmonių spaudimą tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės. Minėta valdžios ponia bijo apsispręsti, nes tai susiję su didžiuliais finansais.

Būrėja Dalia

Pasiteiravus, kodėl nemažai žmonių vengia skiepų, būrėja Dalia sakė, kad tam bene daugiausiai įtakos turėjo prieš vakcinacijos pradžia pradėta aktyvi antivakserių kampanija. Vyresni žmonės vengia skiepytis, nes taip jiems pataria vaikai, o jaunimas labiausiai bijo galimo ateityje būsiančio šalutinio poveikio. Įtakos nenorui skiepytis taip pat turi nepakankamas vakcinų ištyrimas, nežinia kiek dozių reikės, kodėl miršta ir pasiskiepiję žmonės.

„Manau, pasiryžimui skiepytis didžiausią įtaką gali turėti asmeninė patirtis. Klientė iš Kėdainių, pati būdama medike COVID-u užsikrėtė pati ir užkrėtė senyvą motiną. Abi moterys sirgo labai sunkiai, o senolė net plėšė nuo savęs aparatus, abi kentė skausmus, duso. Klientė sakė, kad tokios ligos nelinkinti net priešui, kaltino save ir po tokios patirties teigė daugiau dėl skiepų reikalingumo bei naudos neabejojanti. Deja, kartais atgailauti dėl blogo pasirinkimo būna per vėlu. Asmeniškai aš raginčiau skiepytis ir bent minimaliai saugoti save ir aplinkinius“,- aiškino būrėja.

Pasiteiravus, kada galima tikėtis, kad bus atrasti vaistai nuo koronaviruso, būrėja Dalia nė nedvejodama atsakė, kad jie sau sukurti ir yra pakeliui – veikiausiai tikrinimo ir tvirtinimo stadijoje. Tiesa, minėtieji vaistai bus brangūs ir juos pirmiausia gaus labiau išsivysčiusios ir finansiškai turtingesnės valstybės, tad Lietuvai teks palaukti.

Į klausimą, ar dar kada nors Lietuva, o gal būt ir visas pasaulis dar sugrįš į ankstesnio gyvenimo vėžes, ponia Dalia patikino, kad tokio gyvenimo, koks buvo anksčiau, niekada nebebus. Nors žmonės išmoks atsakingiau elgtis su pinigaus, kurs alternatyvius verslus, tačiau bus jaučiamas dar didesnis susvetimėjimas, nes kiekvienas labiau rūpinsis savo kailiu.

Straipsnis yra subjektyvaus tūrinio, todėl kiekvienas gali pritarti arba nepritarti jame išsakytoms mintims. Su būrėja Dalia galima susisiekti tel. 8674 23815.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: